آخرین مطالب

با حضور مدير كل ارشاد اسلامي استان ؛ سالن آمفي تئاتر شهر آب پخش افتتاح شد /تصاوير

آفتاب آبپخش،حمیده ماحوزی در آیین افتتاح سالن شهر آبپخش ر اظهار داشت: هفته دولت بهترین فرصت است که خدمات انجام شده دولت و نظام توسط مسئولین به مردم گزارش و انعکاس داده شود.


وی ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی در استان و شهرستان را از الزامات دانست و افزود: با افزایش این فضاهای فرهنگی شاهد کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود زیرا اغلب مخاطبان جوانان و نوجوانانی هستند که گسترش این فضاها تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت.


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در ادامه به پتانسیل خوب شهر آبپخش در حوزه فرهنگ و هنر اشاره کرد و اظهار داشت: شهر شبانکاره توانست سال گذشته در جمع ٢٠ نامزد نهایی پایتخت کتاب ایران قرار گیرد و این نشان از توجه مردم به این حوزه است بنابراین انتظار می رود آبپخش نیز امسال در این برنامه ارزشمند حضور داشته باشد. 
وی یادآور شد: با اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری مختلف و متنوع می‌توان نشاط اجتماعی را که در راستای ایجاد شور و شادی در بین افراد جامعه تاثیر فراوان دارد انجام داد.
ماحوزی خاطرنشان کرد: فرماندار شهرستان در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید و نگاه ویژه به بخش فرهنگی سال گذشته جهت تعمیر و تجهیز این سالن ٢ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داد که امیدواریم در سال جاری نیز فاز دوم این پروژه که بهسازی محوطه است را به اتمام برسانیم.
بخشدار آبپخش نیز افزود: داشتن سالن یکی از خواسته های به حق هنرمندان این شهر بوده که امروز الحمدالله با تعامل و همدلی مسئولین مرتبط مورد بهره برداری قرار گرفته است.
علی مردانلو افزود: دولت تدبیر و امید از همان سال اول کاری خود توجه ویژه ای به حوزه فرهنگ و هنر داشته و پروژه های عمرانی بسیار مهمی در حوزه فرهنگ و هنر مورد بهره برداری و یا در دست اجرا است.