آخرین مطالب

هیجدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزارشد/تصاویر

آفتاب آبپخش، جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آب پخش با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، امام جمعه، بخشدار، نمایده مدیران سه مقطع ،نماینده انجمن اولیا و مربیان سه مقطع تحصیلی ، جانشین کانتری ، رئیس شورای اسلامی شهر و نماینده بهداشت برگزار شد.


جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آب پخش با حضور رئیس اداره  آموزش و پرورش، امام جمعه، بخشدار، نماینده مدیران سه مقطع ،نماینده انجمن اولیا و مربیان سه مقطع  تحصیلی  ، جانشین کانتری  ، رئیس شورای اسلامی شهر و نماینده بهداشت برگزار شد.

بخشدار آب پخش: بهسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده منطقه، یک ضرورت است.

بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه آب پخش، در این جلسه به مشکلات آموزش و پرورش منطقه باتوجه به فصل بازگشایی مدارس باید تمهیدات لازم را برای یک سال تحصیلی خوب را برای دانش آموزان منطقه آبپخش فراهم نمایند.

علی مردانلو؛ خاطر نشان کرد شهرداری با هماهنگی اداره ترافیک تمام علائم راهنمایی و رانندگی از قبیل چراغ راهنما ، سرعت گیر و غیره  را برای سال تحصیلی پیش رو آماده کند. وی خاطر نشان کرد: معلمان این منطقه در حد توان خود جهت رشد و تربیت نیروی ماهر و کارآمد تلاش نمودند به طوری که شاهد درخشش دانش آموزان در مسابقات علمی، قرانی، تربیتی و ورزشی و همچنین پرورش نخبگان از این منطقه هستیم.

 

رئیس اداره  آموزش و پرورش منطقه آب پخش :

تدین و باورهای دینی مهمترین عامل موفقیت دانش آموزان منطقه  است.

اکرم پاپری  تصریح کرد: همدلی و همزبانی مسئولان و نگاه مثبت آنان در همراهی با آموزش و پرورش از دیگر عوامل موفقیت دانش آموزان این منطقه است.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آبپخش اضافه کرد. از بدو مسئولیت کمیته های تخصصی در تمام زمینه های  توسعه و پشتیبانی ،پرورشی و تربیت بدنی و آموزشی جهت پیشرفت منطقه برای کارآیی بیشتر تشکیل شده است.

 در پایان شهریار پیروی معاون توسعه و پشتیبانی اداره منطقه گزارشی از حوزه خود و کارهایی که در اداره منطقه انجام شده یا در حال انجام است ارائه نمودند.