آخرین مطالب

یادواره شهیدان شهرستان دشتستان بنام سردار شهیدغلامرضا کرامت آبپخش برگزارمیشود

آفتاب آبپخش،سرهنگ غلامپور از برگزاری یادواره شهدا خبرداد و گفت: یادواره شهیدان شهرستان دشتستان بنام سردار شهیدغلامرضا کرامت در 4اسفند درروستای بنار سلیمانی از توابع بخش آبپخش زادگاه این شهید برگزار می‌شود


سرهنگ غلامپور بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در برازجان در تشریح برنامههای هفته دفاع مقدس اظهارداشت: در رزمایش حضرت محمدرسول الله(ص) که از لحاظ کیمیت و کیفیت خوب برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفتیم که نشان از حضور مقتدرانه وباشکوه بسیجیان در آن رزمایش داشت.

وی از اجرای 200 برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان خبر داد و  بیان کرد:  در نخستین روز از هفته دفاع مقدس که در 31 شهریور آغاز میشود رژه 30 یگان نیروهای سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و دیگر  نیروها انجام می‌شود.

فرمانده سپاه دشتستان تصریح کرد: در مساجد فاطمه زهرا(س)،المهدی،سیدالشهدا(ع) وغدیر برازجان و امام سجاد دهقاید برنامههای متنوعی برگزار می‌شود.

سرهنگ نعمت الله غلامپور با اشاره به انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس در هفته دفاع مقدس اذعان کرد: با توجه به شروع سال تحصیلی در 5 مدارس خدیجه کبری،نمونه رضوان ، فرزانگان،هنرستان علامه طباطبایی و هنرستان علم وصنعت برنامه ویژه اجرا می‌شود.

وی سرکشی از 60 خانواده شهدا را از دیگر برنامههای هفته دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: پیاده روی خانوادگی روز جمعه به مناسبت هفته دفاع مقدس از دیگر برنامههایی است که در این ایام برگزار می‌شود.

وی از انجام 400 مصاحبه از فرماندهان و بسیجیان و رزمندگان دوران دفاع مقدس برای تکمیل کتاب نقش دشتستان در دوران دفاع مقدس خبرداد و تصریح کرد: تا کنون بیش از 70 درصد از این کتاب آماده است و هر کدام از جانبازان و ایثارگران و شخصی که در دوران دفاع مقدس نقشی ایفا کرده می‌تواند به دبیرخانه آن در کنار بسیج اصناف مراجعه کرده تا ضمن مصاحبه از اطلاعات آن در کتاب استفاده شود.

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) دشتستان درخصوص فعالیت گشتهای محله محور گفت: درپایگاههای شهرستان گشت محله محور فعال است و نوبت بندی شدهاند.

سرهنگ غلامپور از برگزاری یادواره شهدا خبرداد و گفت: یادواره شهیدان شهرستان دشتستان بنام سردار شهیدغلامرضا کرامت در 4اسفند درروستای بنار سلیمانی از توابع بخش آبپخش زادگاه این شهید برگزار می‌شود.

وی در مورد تاریخ برگزاری یادواره شهیدصادق گنجی بیان  کرد: یادواره شهید صادق گنجی به‌عنوان نخستین شهید مبارزه با تفکر تکفیری در سالروز شهادتش در 28 آذر برگزار می‌شود.