آخرین مطالب

امام جمعه آبپخش: تهدیدات آمریکا ناشی از بیچارگی برابر ایران است

آفتاب آبپخش،امام جمعه آبپخش با اشاره به اینکه در پرتو پرنور فرهنگ حسینی چند دهه در مقابل یزیدیان زمان ایستاده‌ایم، گفت: آمریکا مدام ما را تهدید به تحریم می‌کند که این امر نشان از بیچارگی آن در برابر ایران دارد.


در این مراسم امام جمعه آبپخش حجت الاسلام خداداد رضایی و رئیس شورای شهر آبپخش فرخ عباسی و حجت الاسلام جلال الدین شریفی حضور داشتند.

امام جمعه شهر آبپخش در تجمع بزرگ عاشورائیان با اشاره به اینکه یزیدیان برای به دست‌ آوردن دنیا از انجام هیچ جنایتی فروگذار نیستند، اظهار کرد: این امر در قیام کربلا بر همگان کاملا مشهود و مبرهن است.

حجت‌الاسلام خداداد رضایی با بیان اینکه یزیدیان، امام حسین(ع) را متهم به اغتشاش، برهم زدن نظم و خروج از دین معرفی می‌کردند، تصریح کرد: امروز هم یزیدیان زمان یعنی استکبار و ایادی دست‌نشانده آن، مسلمانان را به خشونت و بی‌منطقی متهم می‌کنند و این در حالی است که خود دست به جنایت علیه بشریت می‌زنند.

 

وی ادامه داد: این‌ها همان پسماندهای یزیدیان هستند که نشان دادند اگر انسان دستش از دامن آل الله کوتاه شود از حیوان هم پست‌تر خواهد شد.

امام جمعه شهر آبپخش حسینی‌های زمان را پرچمداران آزادی و اسلام ناب محمدی(ص) خواند و بیان کرد: به برکت عاشورا شعار ما «هیهات من الذله» بوده و خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا مدام ما را تهدید به تحریم می‌کند که این امر نشان از بیچارگی آن در برابر ایران دارد، بیان کرد: ما نباید حتی برای ضروری‌ترین نیاز خود، در مقابل ظالم سر خم کرده و زیر بیرق آن برویم.

امام جمعه آبپخش با اشاره به اینکه در پرتو پرنور فرهنگ حسینی چند دهه در مقابل یزیدیان زمان ایستاده‌ایم، تصریح کرد: جوانان ایران اسلامی با اقتدا به نهضت عاشورایی امام حسین(ع) برای احیای اسلام جان خود را فدا کردند، پس باید با تأسی به مکتب عاشورا ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

 

مراسم تجمع عاشورائیان به همت ه‍ئیت ابوالفضل العباس محله قلایی شب گذشته ساعت ۲۱ در جوار شهدای گمنام شهر آبپخش برگزار شد.

این مراسم به مناسبت خاکسپاری شهدای کربلا هرساله شب سیزدهم محرم در جوار شهدای گمنام توسط این هیئت برگزار می‌شود.