متهمان به قتل راننده کامیون جاده بوشهر -برازجان دستگیر شدند
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آبپخش،فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهمان به قتل راننده کامیون حامل برنج در جاده بوشهر -برازجان پس از 9 سال زندگی مخفیانه و فرار شناسایی و دستگیر شدند.

سردار خلیل واعظی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در روز یکم مهرماه سال 1388 دو نفر به قصد سرقت محموله برنج در جاده بوشهر - برازجان با سلاح سرد (چاقو) با راننده کامیون درگیر شده و او را مجروح و متواری شدند.وی اضافه کرد: به علت شدت جراحت وارده راننده کامیون جان خود را از دست داد.
واعظی بیان کرد: با انجام اقدامات دقیق اطلاعاتی و مطالعه همه جزئیات پرونده هویت یکی از متهمان که هیچگونه سرنخی از خود به جای نگذاشته بود، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در شهر بوشهر توسط ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
واعظی ادامه داد: این متهم در تحقیقات به عمل آمده و ارایه مدارک و مستندات، به قتل با استفاده از سلاح سرد (چاقو) به انگیزه سرقت محموله برنج اعتراف کرد.
وی بیان کرد: یکی دیگر از متهمان نیز ا توجه به دستگیری همدست خود قصد فرار و خروج از کشور از طریق مرز هوایی را داشت که بلافاصله با همکاری پلیس آگاهی و امنیت عمومی نیروی انتظامی، در فرودگاه دستگیر و به پلیس آگاهی استان بوشهر منتقل شد