آخرین مطالب

رئیس کمیته امداد آب پخش خبر داد؛ اعزام 40 نفر از زنان سرپرست خانوار به مشهد مقدس+عکس

آفتاب آبپخش،رئیس کمیته امداد شهر آبپخش گفت: دومین کاروان زیارت اولی زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده از تحصیل تحت حمایت کمیته امداد شهر آبپخش در سال جاری به مشهد مقدس اعزام شدند.


رمضان غلامی  با بیان اینکه اولین کاروان از زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده از تحصیل تحت حمایت در سال جاری به مشهد مقدس اعزام شده اند، اظهار داشت: این مددجویان شامل ۴۰ نفر از بانوان بودند که به این سفر معنوی مشرف شدند.
وی تصریح کرد: زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده از تحصیل در این سفر معنوی ۱۰ روزه علاوه بر زیارت حرم امام رضا(ع) به زیارت حرم حضرت معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران و حرم امام خمینی (ره) نیز مشرف می شوند.
رئیس کمیته امداد شهر آبپخش با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد، اعزام زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده از تحصیل به سفرهای زیارتی است، خاطر نشان کرد: یکی از اهداف مهم کمیته امداد برای سفرهای زیارتی تحت حمایت تقویت بنیه اعتقادی، معنوی، فرهنگی، ایجاد نشاط اجتماعی و آشنایی با فرهنگ دیگر مناطق کشورمان است.
 وی به استقبال خوب خیران در مشارکت برای اعزام زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده از تحصیل به مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: دومین کاروان زیارت اولی تحت حمایت کمیته امداد شهر آبپخش با مساعدت ۲۰میلیون خیران به مشهد مقدس اعزام شدند.
غلامی اظهار کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده امسال تعداد ۸۰ نفر تحت حمایت به مشهد مقدس در طرح شوق زیارت مشرف خواهند شد.
وی یادآور شد: سال گذشته و با مساعدت خیران ۳۵نفر از زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده مانده از تحصیل تحت حمایت با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵میلیون تومان به مشهد مقدس اعزام شدند.