آخرین مطالب

راه اندازی خانه معلم/پیگیری جهت ایجاد درمانگاه و مرکز خدمات رفاهی فرهنگیان آب پخش

آفتاب آبپخش،رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش از راه اندازی خانه معلم،مرکز مشاوره فرهنگیان و مرکز اختلالات آموزشی تا پایان سالجاری و پیگیری جهت ایجاد درمانگاه و مرکز خدمات رفاهی فرهنگیان آب پخش خبر داد.


 

به گزارش آفتاب آبپخش؛ اکرم پاپری بری اظهار داشت:آموزش و پرورش از ارکان اساسی و مهم در هر جامعه ای است که باید به آن اهتمام لازم شود.

وی افزود: در جامعه ای که به آموزش و پرورش بهای لازم داده شود شاهد رشد و شکوفایی بیشتر آن خواهیم بود.

پاپری خاطرنشان کرد: در کشورهای توسعه یافته به بحث آموزش و پرورش دانش آموزان بهای فراوانی داده می شود و معلم و فرهنگی از جایگاه بسیار رفیعی برخوردار است.

رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش به توسعه زیرساختهای این اداره خبر داده و ابراز داشت:از بدو تصدی اداره آموزش و پرورش آب پخش تلاش کرده ام در زمینه توسعه زیرساختهای سخت افزاری و نرم افزاری آن تحولی ایجاد نمایم و بحمدلله با عنایت خداوند و همراهی مسئولان و همکاران خودم توانسته ایم اقداماتی داشته باشیم.

پاپری افزود: پیگیری هایی جهت ایجاد خانه معلم،مرکز مشاوره فرهنگیان و مرکز اختلالات یادگیری داشته ایم که نتایج مطلوبی داشته و انشالله تا پایان سالجاری انجام خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: راه اندازی درمانگاه و مرکز خدمات رفاهی فرهنگیان نیز در دستور کار قرار دارد و پیگیری هایی شده که امیدوارم به نتایج مطلوبی دست یابیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش از تخصیص اعتبارات برای ادامه عملیات اجرایی مدرسه شهید رضایی منفرد محله درواهی شهر آب پخش و مدرسه روستای بنار آزادگان خبر داد و افزود: در نشستی که با استاندار محترم داشتم مشکلات مهم اداره را مطرح و زمینه مدرسه شهید رضایی مبلغ 4 میلیارد ریال برای ادامه کار معین شد که این مورد در مرحله نقدینگی است و مدرسه بنار آزادگان نیز در اولویت قرار گرفت.

پاپری بیان داشت: همچنین بحث شروع بکار پروژه سالن اجتماعات اداره که فنداسیون آن نیز بسته شده مطرح گردید و قولهایی داده شد که انشالله با پیگیری های بیشتر عملیات اجرایی آن شروع شود.

پاپری خاطرنشان کرد: سالن اجتماعات فعلی اداره نیز در حال بهسازی است  و پس از بهسازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش همچنین از رایزنی جهت اخذ یکدستگاه مینی بوس یا وانت نیسان خبر داد.