آخرین مطالب

دقایقی پیش صورت گرفت؛ عیادت معاون دانشگاه فرهنگیان کشور از معلم فداکار آب پخشی+تصاویر

آفتاب آبپخش،دکتر علی خاکی شامگاه چهارشنبه در عیادت از معلم فداکار آب پخشی اظهار داشت: معلمی شغل انبیاء است و وجود معلم با عشق به دانش آموز آمیخته است و اگر دانش آموزی دچار حادثه ای شود معلم مثل والدین او ناراحت شده و تلاش می کند بهترین خدمات را به دانش آموزش ارائه دهد.


دکتر خاکی افزود:از فداکاری آقای ابراهیم زاده معلم دلسوز آب پخشی مطلع شدیم و بر خود لازم دانستیم در شهر آب پخش حضور یافته و از این عزیز فرهنگی عیادت و تجلیل نمائیم.

وی بیان داشت: آقای ابراهیم زاده کار بزرگی انجام داده و فداکاری جانانه ای داشته و توانسته با همت و از خودگذشتگی جان 28 دانش آموز گرفتار در حریق را نجات دهد و این کار وی ستودنی است.

معاون دانشگاه فرهنگیان کشور ابراز داشت: وزیر محترم  آموزش و پرورش نیز با شنیدن این خبر ضمن ابراز تاسف دستورات لازم را جهت مداوای این معلم بزرگوار صادر و سلام ودرود خود را به وی ابلاغ کرد.

خاکی افزود: همچنین  جناب آقای الهیار ترکمن معاون محترم پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش نیز سلام و تحیت خود را به این معلم عزیز ابلاغ نموده و اینجانب حامل سلام و درود وی هستم.

لازم به ذکر است در این عیادت،آقایان دکتر جزایری رئیس پژوهشکده ستاد حوادث غیر مترقبه کشور،مهندس توانا عضو شورای عمران دانشگاه فرهنگیان کشور،دکتر اکبر مولایی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر،دکتر عبدالرضا عربزاده معاون توسعه منابع و امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان بوشهر،خانم اکرم پاپری رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آبپخش،مهندس شهریار پیروی معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش منطقه آب پخش نیز معاون دانشگاه فرهنگیان کشور را همراهی می کردند.