آخرین مطالب

برگزاری افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضور مسئولین استانی و منطقه ای

آفتاب آبپخش،حسن قلندری معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ضمن حضور در این مراسم و تشکر و تقدیر از برگزاری این مراسم با شکوه بیان کرد:هدف از برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای و تربیت بدنی در مدارس ورزش قهرمانی نیست ، بلکه فراتر از آن تربیت و پرورش روانی و اخلاقی دانش آموزان و آموزشهای لازم برای زندگی است


افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با شعار (چهل سال ورزش چهل سال قهرمانی) در هفته تربیت بدنی و ورزش در آموزشگاه دخترانه ام البنین منطقه آب پخش با حضور جناب آقای قلندری معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ، هیئت همراه  و مسئولین منطقه بر گزار شد.

حسن قلندری معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ضمن حضور در این مراسم و تشکر و تقدیر از برگزاری این مراسم با شکوه بیان کرد:هدف از برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای و تربیت بدنی در مدارس ورزش

قهرمانی نیست ، بلکه فراتر از آن تربیت و پرورش روانی و اخلاقی دانش آموزان و آموزشهای لازم برای زندگی است.

خانم اکرم پاپری رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش نیز در این مراسم کفت :برگزاری  برنامه های ورزشی به خصوص برنامه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای موجب شادابی ، نشاط ، پویایی و سلامت دانش آموزان در تقویت مشارکت پذیری فعالیت جمعی و همبستگی در آنها خواهد شد .

علی مردانلو بخشدار آب پخش ضمن تجلیل و تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم  ، بی تحرکی به سبب زندگی ماشینی در روزگار کنونی را عامل بیماریهای مختلف جسمی و روانی دانست.

وی افزود : انجام برنامه های مختلف ورزشی در مدارس و جامعه از جمله این برنامه نوید بخش جدی گرفتن برنامه ورزشی و افزایش ساعت درس تربیت بدنی در مدارس و اهتمام نسبت به آن متضمن سلامت جسمی  ، روحی روانی مردان و زنان آینده ایران اسلامی است.

علی صمصامی معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش در این مراسم با تاکید بر نقش ورزش ، تحرک و پویایی دانش آموزان در سلامتی جسمی و روانی آنان گفت : دانش آموزان به واسطه فناوریهای نوین  دچار فقر حرکتی و کم تحرکی شده اند که انجام فعالیتهای ورزشی در مدارس کمک شایانی به رفع این آسیب خواهد کرد.

وی در پایان گفت : پویایی ، شادابی و نشاط دانش آموزان از محورهای کلیدی این طرح و مهمترین هدف المپیاد درون مدرسه ای اجرای کامل ساحت زیستی و تربیت بدنی بر اساس سند تحول بنیادین می باشد.