آخرین مطالب

در لیگ دسته یک تیراندازی کشور/در خشش بانوی آبپخشی دررشته تپانچه بادی/تصویر

آفتاب آبپخش،دوازدهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تیراندازی کشور در حالی امروز به مناسبت هفته تربیت بدنی آغاز شد که در رشته تفنگ تیم پاس تهران به عنوان میزبان در مقابل تیم های بازرگانی محمد نژاد مازندران، ساچمه بیژن، مقاومت مرکزی، هیات گرمسار، هیات کرمان، باشگاه البرز و باشگاه انقلاب به پیروزی رسید و در دیدار مقابل تیم سرفرازان سپاهان مغلوب شد.


در رشته تپانچه نیز تیم میزبان بر تیم های ساچمه بیژن، مقاومت مرکزی، باشگاه البرز، سرفرازان سپاهان، هیات گرمسار و باشگاه انقلاب پیروز شد و نتیجه را به تیم های هیات کرمان و بازگانی محمد نژاد مازندران واگذار کرد.

با برگزاری فینال تفنگ بادی ، مهسا فراهانی از پاس تهران، درسا فدائی از ساچمه بیژن و زهرا بزرگی از پاس تهران به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.همچنین در فینال تپانچه بادی نیز، نوشین پی خسته از بازگانی محمدنژاد مازندران (تیرانداز استان بوشهر-شهرستان دشتستان -شهر آبپخش )که عضو این تیم هستند ، مهرنوش امینی از باشگاه البرز و فرشته مرا خورلی از هیات گرمسار مقام های برتر را از آن خود کردند.

این دوره از رقابتها از شبکه سراسری خبر و رادیو ورزش پوشش داده شد.

گفتنی است این رقابتها باحضور علی دادگر رییس فدراسیون رضا ملک محمدی دبیر ، الکساندر سماکین مربی تیم ملی تپانچه، امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی و مسعود کلهر خبره ورزشی برگزار شد.