آخرین مطالب

کارگاه آموزشی بمناسبت هفته ملی سلامت بانوان در شهر آب پخش برگزار شد

آفتاب آبپخش،به همت کمیسیون محیط زیست و سلامت،گردشگری و جذب سرمایه شورای اسلامی کارگاه آموزشی بمناسبت هفته ملی سلامت بانوان در شهر آب پخش برگزار شد.


فاطمه عباسی در کارگاه آموزشی بمناسبت هفته ملی سلامت بانوان در شهر آبپخش اظهار داشت: زنان مدیران تغذیه خانواده و استفاده بهینه از شبکه های اجتماعی و تامین حقوق سلامت زنان ضامن سلامت خانواده می باشد.


کارشناس مامایی مرکز جامع سلامت شهر آبپخش افزود: سرطانهای زنان قابل پیشگیری و درمان استکه البته امر غربالگری و خودآزمایی در زنان بسیار مهم و جدی می باشد.

وی در پایان برنامه های جدی سالهای اخیر مرکز جامع سلامت و پایگاه بهداشت آب پخش در طرح تحول سلامت در تمام سطوح و سنین را عنوان کرد و گفت: هر فرد بسته به سن و شرایط مراقبتهای مختص خود را (از بدو تولد تا سالمندی) دریافت نمایند.

عباسی بر اهمیت مراقبت پیش از بارداری یکی از ملزومات تضمین کننده سلامت بارداری تاکید کرد.

گفتنی است کمیسیون محیط زیست و سلامت،گردشگری و جذب سرمایه شورای اسلامی شهر آبپخش فعالیت های مختلفی را در حیطه ی سلامت و حفظ محیط زیست اجرا و در دست اقدام دارند که در این کارگاه آموزشی خانم شمس در خصوص نه گفتن به پلاستیک و‌ کیسه های نایلونی و جایگزین کردن کیسه های پارچه ای به جای پلاستیک ها به موارد و نکات بسیار مهمی اشاره و سلامتی عموم را  بسیار مهم برشمرد.