آخرین مطالب

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر متوسطه دوم منطقه آب‌پخش/گزارش تصویری

آفتاب آبپخش،فرمانده بسیج دانش آموزی نیز گفت: بحث ایمنی در اردو‌ها برای ما بسیار مهم است و اقدامات زیادی برای جلوگیری از تصادفات انجام داده ایم، اما یک سری وقایعی اتفاق می‌افتد که واقعا از دسترس ما خارج است. اما باز هم تاکید کرده ایم که همین اتفاقات نیز رخ ندهد. یک نفر در داخل اتوبوس به عنوان پلیس یار داریم که تخلفات را کوشزد می‌کند.


کاروان اردوی دانش آموزی راهیان نور دختران متوسطه دوم منطقه آب‌پخش با اجرای مراسم بدرقه با شکوه معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش آبپخش و مسئولین منطقه در آموزشگاه زینب کبری عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اموزش و پرورش آبپخش ضمن تأکید بر اینکه روزها و ساعتهای زیادی صرف برنامه‌ریزی جهت برگزاری با شکوه این مراسم شده است بیان کرد: حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی که ذره ذره خاک آن یادآور حماسه‌ها، دلاوریها و رشادتها در دفاع از کیان و ارزشهای اسلامی میهن عزیز است، زمینه‌ساز ایجاد تحول روحی در آنان و منجر به  دستاوردهای معنوی فراوان برای آنان خواهد شد.

علی صمصامی افزود: اردوهای راهیان نور به لحاظ جنبه‌های تربیتی دارای اهمیت است و باید تلاش کرد تا جنبه‌های تربیتی این اردو استمرار یابد و تلاش می‌کنیم تا یک دانش آموز بسیجی در 6 عنصر تفکر، علم، ایمان، عمل، اخلاق و بصیرت تربیت شود و دانش آموزان بسیجی باید نسبت به مسائل منطقه شناخت خوبی داشته باشند

 وی تأکید کرد سرپرستان و مربیان اردو ضمن رعایت نکات و مراقبتهای اردویی، زمینه‌ساز تحول روحی و معنوی باشند.

امام جمعه شهر آبپخش: ضمن تشکر از همه عوامل برگزار کننده اردوی ارهیان نور و این مراسم بدرقه باشکوه دانش آموزان بیان کرد: دیدن زیبایی‌ها و جاذبه‌های معنوی مناطق عملیاتی با چشم دل مسیر است، و دانش آموزان با حضور در این فضا خود را آماده دیدن این زیبایی‌ها سازند و از لحظات حضور در اردو استفاده کنند تا انشاءالله این سفر متفاوت، و حاصل آن دستاوردهای بزرگ معنوی برای آنان باشد.  در پایان حدود ۱۰۰ نفر دانش آموز دختر متوسطه دوم از مدارس زینب کبری، معراج و پردیس منطقه آبپخش به این اردو عازم شدند.

فرمانده بسیج دانش آموزی نیز گفت: بحث ایمنی در اردو‌ها برای ما بسیار مهم است و اقدامات زیادی برای جلوگیری از تصادفات انجام داده ایم، اما یک سری وقایعی اتفاق می‌افتد که واقعا از دسترس ما خارج است. اما باز هم تاکید کرده ایم که همین اتفاقات نیز رخ ندهد. یک نفر در داخل اتوبوس به عنوان پلیس یار داریم که تخلفات را کوشزد می‌کند.