آخرین مطالب

از دانش آموزان آبپخشی در مسابقه پاراگلایدرآموزش و پرورش منطقه آبپخش تجلیل شد/تصاویر

آفتاب آبپخش،باحضور معاون پرورشی و تربیت بدنی، کارشناس سازمان دانش آموزی منطقه بخش، مدیر دبیرستان و معاون دبیرستان آمام جعفر صادق( ع) اجرا شد.از دانش آموزان مدارس علامه طباطبایی و دبیرستان نمونه امام جعفر صادق(ع) که توانستند با ساخت


کارشناس سازمان دانش آموزی اداره آموزش و پرورش منطقه آبپخش گفت: این مسابقه چند سالی است درکشور برگزار می شود. که سال گذشته نیز در شهرآبپخش برای اولین بار برگزار گردید .

سیده معصومه هدایت بیان داشت: مرحله شهرستانی آن در شهرآبپخش استان بوشهر  با حضور دانش آموزان دختر و پسر برگذارشد و از بین شرکت کنندگان 3 دانش آموز به مرحله استانی و یک دانش آموز به مرحله کشوری راه یافتند .

هدایت خاطرنشان کرد: این مسابقات با هدف ترویج صنعت هوافضا و آشنا کردن جامعه با این دانش، شکوفایی استعداد و خلاقیت دانش آموزان علاقمند، ایجاد ارتباط مستقیم دانش آموزان و معلمان، تشویق به انجام کار گروهی میان دانش آموزان، تجربه حضور در رقابت علمی و عملی سالم در قالب فعالیت پژوهشی از سوی دانش آموزان، آشنایی با تصویرسازی ذهنی، تفکر و ابتکار عمل و تاکید بر ضرورت پرورش ذهن خلاق در دانش آموزان برگزار شده است.

در پایان نیز با اهدای جوایزی از نفرات برتر پاراگلایدر  تقدیر شد.

آقای حسین کرمی بناری مقام دوم کشوری پارا گلایدر

آقای آرش خجسته مقام اول استانی

آقای عباس نظری مقام دوم استانی

آقای علیرضا همایون مهر مقام سوم استانی