آخرین مطالب

احترام به معلم در جامعه نهادینه شود/زیربنای توسعه جامعه،اهتمام به آموزش و پرورش است

آفتاب آبپخش، دکتر پاپری خاطرنشان کرد:ایجاد شهرک ترافیک در شهر،نقاشی دیوار مدارس با پیامهای آموزشی،ادامه کمکهای موردی به مدارس از درخواست های فرهنگیان از شهردار محترم است.


رئیس آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت:زیربنای توسعه هر جامعه ای،اهتمام به آموزش و پرورش است و تحقق اهداف فرهنگ شهروندی مستلزم احترام به معلم است.

به گزارش آفتاب آبپخش؛دکتر اکرم پاپری در نشست هم اندیشی شهردار آب پخش با فرهنگیان اظهار داشت:زیربنای توسعه هر جامعه ای،اهتمام به آموزش و پرورش است و تحقق اهداف فرهنگ شهروندی مستلزم احترام به معلم است.

نتیجه تصویری برای اکرم پاپری

وی تصریح کرد:برای رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی،همه دستگاه ها باید با آموزش و پرورش تعامل سازنده داشته باشند و اهتمام به تعلیم و تربیت باید در آحاد جامعه نهادینه شود.

خانم دکتر پاپری بیان داشت:خانه و مدرسه،دو عنصر حساس و حیاتی در شکل گیری شخصیت آینده سازان ایران اسلامی هستند و باید خانواده ها و مدارس برای تعلیم و تربیت خود،فضایی شاد و بانشاط در اختیار داشته باشند و شهرداری می تواند در این زمینه نقش آفرین باشد.

رئیس آموزش و پرورش آب پخش با تقدیر از تعامل و همکاری بسیار خوب خانم مهندس صمصامی شهردار محترم با مجموعه آموزش و پرورش ابراز داشت:خوشبختانه خانم مهندس صمصامی اهتمام خوبی به امر آموزش و پرورش دارند و از زمان تصدی اینجانب،کمکهای خوبی در این راستا داشته اند.

دکتر پاپری خاطرنشان کرد:ایجاد شهرک ترافیک در شهر،نقاشی دیوار مدارس با پیامهای آموزشی،ادامه کمکهای موردی به مدارس از درخواست های فرهنگیان از شهردار محترم است.