آخرین مطالب

شهردار آبپخش:ازایده های خلاقانه فرهنگیان ودانش آموزان که موجب زیباتر شدن شهرشودحمایت می کنیم

آفتاب آبپخش، مهندس اعظم صمصامی در این نشست اظهار داشت: تشکیل جلسات عمومی و ارتباط عمومی با مردم در راستای  تکریم انسان هاست ؛حضور مسئولان در مدارس و ارتباط نزدیک با فرهنگیان و دانش آموزان در تحقق اهداف جامعه پویا و شهر بانشاط موثر بوده و به نوعی حفظ کرامت و عزت  شهروندان محسوب می شود.


 

وی بیان داشت:شهر آب پخش از دیرباز به دار العلم معروف بوده و عالمان و فرهنگیان بزرگی  از این خطه در سطح استان مطرح بوده اند.

شهردار آب پخش تصریح کرد:شهروندان آب پخشی،مردمانی فرهنگ دوست و با بصیرت هستند و نگین سبز استان بوشهر از لحاظ دارا بودن انسانهایی بافرهنگ و نجیب در سطح استان مشهور است.

صمصامی خاطرنشان کرد:تا آنجایی که اطلاع دارم شهر آب پخش بیش از500 فرهنگی و بیش از 4000 دانش آموز دارد و حدود یک چهارم جمعیت شهر را فرهنگیان و دانش آموزان عزیز تشکیل می دهند و می توانند در زمینه تحقق حقوق و فرهنگ شهروندی تاثیر فراوان داشته باشند.

وی ابراز داشت:ارتقای سطح علمی  و تربیتی دانش آموزان،به اهتمام و تلاش نیاز دارد و شهرداری آب پخش نیز آمادگی دارد تا آنجایی که ممکن است در راستای تحقق این هدف مهم با آموزش و پرورش همکاری داشته باشد.

شهردار آب پخش بیان داشت:شهرداری آبپخش افتخار دارد  در راستای تحقق شهری زیبا و بانشاط برای همه شهروندان تلاش کند و در کنار فعالیتهای عمرانی،فعالیتهای فرهنگی را هم مد نظر داریم و انشاالله با یاری همه شما عزیزان و همه اندیشمندان و صاحب نظران و شهروندان نجیب،شهر آب پخش زیباتر و چشم نوازتر خواهد شد.

وی تصریح کرد:تا آنجایی که ممکن است از آموزش و پرورش و ایده های خلاقانه فرهنگیان و دانش آموزان که به زیباتر شدن شهر کمک کند، حمایت می کنیم و ارتقای سطح علمی و فرهنگی شهر را افتخاری بزرگ برای خود می دانیم.

مهندس صمصامی خاطرنشان کرد:خوشبختانه با روی کار آمدن خانم دکتر پاپری تعامل بسیار خوبی بین آموزش و پرورش و سایر نهادهای شهر بوجود آمده که جا داد از وی تشکر کنم.