آخرین مطالب

مسابقات تنیس روی میز مدارس متوسطه اول و دوم منطقه آب پخش با حضور 8 تیم برگزار شد

آفتاب آبپخش،مسابقات تنیس روی میز مدارس متوسطه اول و دوم منطقه آب پخش با حضور 8 تیمبرگزار شد.این مسابقات به صورت دوره ای در سالن ورزشی پوریای ولی آموزش و پروش منطقه آب پخش برگزار شد


معاون پرورشی و تربیت بدنی در این خصوص اظهار کرد: برگزاری این مسابقات  اقدام بسیار موثری در ایجاد نشاط و فضای حضور و رقابت پذیری برای دانش آموزان در عرصه ورزش است که این امکان با استفاده از ظرفیت بزرگ خانواده بزرگ دانش آموزان در آموزش و پرورش منطقه آب پخش، تلاش های دبیران تربیت بدنی  منطقه میسرمی شود.

علی صمصامی افزود: تنیس روی میز جزء بازی های محبوب اکثر افراد محسوب می شود بخصوص اگر در پارک باشید و یک میز پینگ پنگ هم باشد، دیگر بهانه ای نمی ماند که از این بازی لذت نبرید.

 صمصامی افزود: در این مسابقات که بازیکنان و دانش آموزان 8  مدرسه  دردو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم پسرانه به رقابت پرداختند، و برترین های مسابقات سطح منطقه برای اعزام به مسابقات استانی اعزام خواهند شد.

وی گفت: در این رقابت ها تیم مدرسه علامه طباطبایی مقام اول و تیم مدرسه آیندگان پارس مقام دوم را در مقطع متوسطه یک کسب کردند و در مقطع متوسطه دو نیز: تیم هنرستان کربلا 4 مقام اول و تیم مدرسه امام جعفر صادق(ع) به مقام دوم دست یافتند.