آخرین مطالب

مدیر آب و فاضلاب بوشهر از هرمزگان می‌آید+ عکس

آفتاب آبپخش، در سوابق وی 5 سال متوالی مقام برتر دستگاههای اجرایی هرمزگان به دلیل جذب اعتبارات و مشارکت خیرین دیده می شود.


وی از سال 89 تاکنون مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان بوده و در جریان فراخوان وزارت نیرو برای انتخاب مدیر جدید شرکت آبفا استان بوشهر برگزیده شده است.

حمزه پور 47 ساله و دارای کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی می باشد.

در سوابق وی 5 سال متوالی مقام برتر دستگاههای اجرایی هرمزگان در جشنواره شهید رجایی به دلیل جذب اعتبارات تملک دارایی و مشارکت خیرین دیده می شود.

همچنین قرارگیری هرمزگان در رتبه 2 شرکت های آبفا روستایی از سوی وزارت نیرو، کاهش روستاهای نیازمند آبرسانی از 600 به کمتر از 100 روستای هرمزگان، برنامه ريزى و اقدام جهت احداث و بهره بردارى ٢٣ سايت آبشيرين كن با ظرفيت ٤٠ هزار مترمكعب توليد آب در شبانه روز و ١٣ سايت آبشيرين در حال احداث از طريق سرمايه گذارى بخش خصوصى از دیگر سوابق مدیریتی خمزه پور یاد می شود.

شایان ذکر است «کیقبا یاکیده» مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تیرماه سالجاری و پس از بالا گرفتن انتقادات به عملکردش، استعفا کرده و از آن زمان این شرکت بصورت سرپرستی اداره می شود.

باید منتظر ماند و دید مدیر جدید آب و فاضلاب شهری استان بوشهر که از طریق ورود به فراخوان عمومی وزارت نیرو برگزیده شده، در استان بوشهر چه عملکردی در حوزه چالش برانگیز آب ثبت خواهد کرد؟