آخرین مطالب

رئیس کمیته امداد آبپخش پرداخت ۲۲۰فقره وام قرض الحسنه به نیازمندان تحت کمیته امداد آبپخش

آفتاب آبپخش، رئیس کمیته امداد آبپخش گفت :پرداخت ۲۲۰فقره وام قرض الحسنه به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد آبپخش تعلق گرفته است.


رمضان غلامی  اظهار داشت : با عنایت به اینکه یکی از کارهای خداپسندانه ای که می تواند با آن گره از کار فرو بسته انسانی گشود، دلی را شاد و اسباب خرسندی را فراهم نمود ، قرض دادن میباشد .

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آبپخش گفت:اهتمام به این مهم به گونه ای است که خداوند وام دادن به غیر را قرض دادن به خود به حساب آورده است

غلامی ادامه داد : پرداخت وام های قرض الحسنه تا سقف ۵۰میلیون ریال جهت نیازمندان تحت حمایت با اولویت امورات درمانی ، تحصیلی ، تعمیرات مسکن ، خرید لوازم منزل و ادای دین (بدهی ) و غیر و به عنوان یکی از سرفصل های حمایتی امداد در راستای توانمند سازی عزیزان تحت حمایت عنوان کرد .


رئیس کمیته امداد آبپخش در پایان یادآور شد :با توجه به تخصیص اعتبارات در جهت پوشش دادن به درخواست های عدیده مددجویان محترم ،لذا فرصت را غنیمت شمرده و در جهت تسویه درخواست های پشت نوبت اقدام عاجل گرفته و تعداد ۲۲۰خانوارمبلغ یک میلیارد وصد میلیون تومان در زمینه های مذکور  از این ظرفیت بهرمند شدند.