آخرین مطالب

با حضور حجت الاسلام رسایی مراسم نهم دی بخش آبپخش برگزارشد/تصاویر

آفتاب آبپخش، کورش امینی/حجت الاسلام حمید رسایی سه شنبه شب در مراسم نهم دی بخش آبپخش اظهار داشت: نهم دی ماه سال 88 حماسه ای از سوی مردم در قبال توهین به ساحت اباعبدالحسین(ع) و رد ادعای تقلب از سوی فتنه گران در سراسر کشور شکل گرفت که این روز را در تاریخ ماندگار کرد.


نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: مردم در 9 دی 88 مردم از بعضی چهره ها و شخصیت ها اعلام برائت کردند و با رهبر خود اعلام وفاداری و محبت کردند و فقط یک سری نخاله ها ادعای تقلب را داشتند.


وی افزود: ساعت 10 شب روز انتخابات آقای میرحسین موسوی خبرنگاران ایرانی و خارجی را جمع کرد و با برگزاری نشست خبری اعلام پیروزی در انتخابات کرد، در حالی که در  بیشتر شهرها رای ریزی در حال انجام بود.

رسایی بیان کرد: در انتخابات 88 مدعیان تقلب در انتخابات برای ادعاهای خود سند و مدرکی نداشتند و برآورد آنها این بود که مردم به آنها رای داده اند اما اصل موضوع چیز دیگری بود.


نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت:در سال های قبل انتخابات 88 دشمنان ادعای تقلب در انتخابات را مطرح می کردند  اما چون با همراهی مردم همراه نبود کار دشمنان به جایی نرسید اما در سال 88 برخی از شخصیت های داخل کشور صرفا به خاطر لجبازی و خصومت با فرد انتخاب شده برای ریاست جمهوری ادعای تقلب را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه بدترین و سخت ترین تحریم ها یک سال پس از انتخابات به کشور  تحمیل شد، گفت: بدترین گناه مدعیان تقلب این بود که دشمن را نسبت به مردم ایران جسور کردند


حجت الاسلام رسایی ابراز کرد: امروز هم برخی افراد در کشور با دشمنان انقلاب بر طبل ناتوانی جمهوری اسلامی در حوزه اقتصادی می کوبند و با طرح ضرب المثل هایی همچون "چراغی که به خانه رواست، به مسجد حرام است و ..." سعی دارند که مردم را از اهداف خود دور کنند.


نماینده سابق مردم تهران در مجلس  با بیان اینکه اگر در سوریه هزینه می کنیم در عوض امنیت در کشور ما حاکم است تصریح کرد: باید در کنار حل مشکلات کشور، به ملت های مورد ظلم قرار گرفته در هر جای دنیا کمک کنیم، چرا که این راه و رسم  اهل بیت است.