آخرین مطالب

۳۶ واحد مسکن شهری و روستایی ویژه مددجویان آبپخش احداث می شود

آفتاب آبپخش، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آبپخش از شروع به کار احداث 36 مسکن شهری و روستایی ویژه مددجویان تحت حمایت در مرحله دوم خبر داد.


رمضان غلامی آبپخش در حاشیه مراسم نشست شورای زکات شهرستان دشتستان  در سالن اجتماعات خلیج فارس آبپخش در گفتگو با خبرگزاری فارس در شهرستان دشتستان از شروع به کار احداث 36 مسکن شهری و روستایی ویژه مددجویان تحت حمایت در مرحله دوم خبر داد.  

رئیس کمیته امداد  امام خمینی(ره) آبپخش افزود: بطور کلی  مسکن به عنوان یکی از ضرورات بسیار مهم بعد از  خوراک و پوشاک است که در تامین و آسایش افراد تاثیرات بسزایی ایفا می کند؛ مسکن ارتباط نزدیک و دو سویه ای با جمعیت داشته و در عمران  و آبادی هر نقطه نقش چشم گیری  دارد.

 وی ادامه داد: با عنایت  به برنامه ریزی و اعتبارات تخصیص یافته و نیاز سنجی های بعمل آمده و اولویت های در نظر گرفته شده، ساخت مسکن با همیاری و همکاری  استانداری و اعتبارات این نهاد و کمک های خیرین و بستگان مددجو  فعالیت عملیاتی داشته  و انشا الله در نظر است تعدادی از واحد ها طبق برنامه های مدون و در ایام خجسته 22 بهمن تحویل مددجویان و تعدادی نیز پایان سال جاری و الباقی آن در هفته دولت بطور کامل به مرحله بهره برداری  برسد.

غلامی با تقدیر از تعاملات چشم گیر حوزه های مرتبط، هزینه های مترتب بر این فرایند مهم را هر واحد 35 میلیون تومان برآورد کرد و از خیرین خواست تا در جهت تامین بخشی از آورده مددجویان در این راستا اهتمام ویژه داشته باشند.