آخرین مطالب

بازدیدرئیس آموزش وپرورش آب پخش ازمرکزجامع سلامت به مناسبت روزپرستار/گزارش تصویری

آفتاب آبپخش، صبح امروز دکتراکرم پاپری رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش، به همراهی معاونان پشتیبانی و پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش  با کادر مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی شهر آب پخش دیدار کردند .


رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش  ضمن تبریک روز پرستار با اهدا شاخه گل به پرستاران از زحمات بی دریغ این قشر فداکار تقدیر نمودند و  افزودند: رسالت پرستاران در پرستاری از بیماران و ارائه خدمات درمانی به بیماران از ارزنده ترین کارهایی است که یک انسان می تواند انجام دهد.

دکتر اکرم پاپری بیان داشت: پرستاران سخت کوش ترین و اسوه مهربانی هستند و همیشه باید مورد احترام اقشار مختلف جامعه و مسئولین باشند. و چه لطف با سعادتی به پرستاران شده است که سالروز ولادت حضرت زینت (س) را  به عنوان روز پرستار نامگذاری کرده اند.شما عزیزان  در سخت‌ترین شرایط زندگی می‌کنید. کار شما بسیار سخت است اما باید بدانید که سیستم درمانی بدون شما معنایی ندارد.

دکتر پاپری در ادامه گفت: حرفه مقدس پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار و یا نگهبانی از مرز حیات بیمار نیست بلکه؛ دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است

آقای رستمی رئیس مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی شهر آب پخش نیز ضمن تبریک روز پرستار بر اهمیت مسئولیت اجتماعی و حرفه‌ای پرستاری تأکید کرد و گفت: مردم باید حس کنند که مجموعه پرستاری در قبال سلامت آن‌ها مسئولیت‌پذیری بالایی دارد. به همان اندازه که درجه تأثیرگذاری روی مسائل اساسی اما ساده سلامت مردم‌داریم می‌توانیم توقع حمایت مردم را داشته باشیم. داشتن همبستگی و وحدت رویه حرفه‌ای خیلی مهم است؛ اما پرستاران باید وکیل مدافع سلامت مردم باشند.