آخرین مطالب

بازدید نمایندگان استاندار بوشهر از روستاهای بنار سلیمانی و بنه عباس بخش آب پخش+تصاویر

آفتاب آبپخش،همزمان با سفر استاندار بوشهر به شهرستان دشتستان،نماینده وی با حضور در روستای بنه عباس بخش آب پخش،با مردم این روستا دیدار و گفتگو کرد.


آفتاب آبپخش؛دکتر فرهاد قلی نژاد مدیرکل محیط زیست استان بوشهر صبح امروز به نمایندگی استاندار با حضور در روستای بنه عباس بخش آب پخش،با مردم این روستا دیدار و گفتگو کرد.

قلی نژاد با حضور در آرامستان این روستا،نسبت به مقام شامخ شهید آوازه ادای احترام و با حضور در منزل پدری این شهید والامقام،از پدر شهید تجلیل نمود.
حضور در مدرسه روستا و تجلیل از دانش آموزان آن از دیگر برنامه های مدیرکل محیط زیست استان بوشهر بود.
نماینده استاندار بوشهر همچنین از دو بانوی کارآفرین در روستا،خانمها هما روستا و سهیلا شبانکاره تجلیل کرد.
حضور در جمع مردم در مسجد روستا و شنیدن مسائل و مشکلات  و قول مساعد جهت پیگیری و رفع آنها پایان بخش بازدید نماینده استاندار بوشهر از روستای بنه عباس بود.
لازم به ذکر است در این بازدید،پورسالم،مدیر محیط زیست دشتستان نیز نماینده استاندار را همراهی می کردند.
موافقین مهندس شاپور رجایی مدیر آب منطقه ای استان به نمایندگی از استاندار بوشهر از روستای بنار سلیمانی از توابع بخش آب پخش بازدید کرد.

در این بازدید که مهندس موسوی مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر نیز وی را همراهی می کرد،مهندس رجایی با حضور در آرامستان این روستا،به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

سپس با حضور در منزل پدری سردار شهید غلامرضا کرامت،فرمانده ادوات لشکر 19 فجر در ایام دفاع مقدس،با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفنگو کرد.

دیدار با محمد حسین بحرینی، مددجوی در بستر بیماری این روستا،از دیگر برنامه های مهندس رجایی در این روستا بود.

همچنین نماینده استاندار بوشهر با اعضای شورای اسلامی،دهیار و معتمدان محلی این روستا نیز دیدار کرده و در جریان مسائل و مشکلات این روستا قرار گرفت و برای حل این مشکلات قول مساعد داد.