آخرین مطالب

بازدید استاندار بوشهر :ازطرح های نیمه تمام به سازی و باز سازی فضا های آموزشی آموزش/تصاویر

به گزارش آفتاب آبپخش،اکرم پاپری رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش پیرو مشکلات عدیده آموزش و پرورش منطقه آب پخش در خصوص طرح ها و برنامه های نیمه کاره و نیاز مبرم به دارا بودن فضای مناسب اداری  سالن آمفی تاتر، مرکز مشاوره، خانه معلم، تعمیر، تجهیز مدارس و سالن پوریای ولی ، تکمیل مدرسه شهید رضایی منفرد، تخصیص اعتبار به جهت مدرسه شهید بنافی، و تامین اعتبار به جهت باز سازی مدارس منطقه بحث و گفتگو بعمل آمد و اظهار داشتند: مدارس روستایی و شهر نیاز به بازسازی یا تعمیرات دارند که در اینجا لطف شما استاندار عزیز را می طلب که جهت اتمام طرح های نیمه تمام به سازی و باز سازی فضا های آموزشی آموزش و


استاندار محترم استان بوشهر  نیز تاکید کرد : تمام تلاش خود را برای طرف کردن تنگناها و مشکلات به کار خواهد گرفت  و همچنین باید همه مسولین اجرایی در کمک به آموزش و پرورش تلاش کنند

.

آقای دکتر گراوند در ادامه این گفتگو با اشاره به اهمیت حوزه آموزش و پرورش در هر جامعه، اظهار کرد : حرکت آموزش و پرورش در یک مسیر درست مانعی در برابر بروز مسائل، مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی در سطح جامعه است.

وی در ادامه گفت:  جهت رشد و شکوفایی در حوضه های آموزشی مخصوصا آموزش و پرورش از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش در بخش  دیگری از سخنان خود با آقای دکتر سعادت نماینده محترم شهرستان دشتستان نیز بیان داشت: مفتخریم که بگویم اولین مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار را در آموزش پرورش منطقه آب پخش تشکیل داده ایم و هدف تدام خیرین مدرسه ساز برای سال های آینده خواهد بود و به لطف خداوند بزرگ درروز های آینده دومین نشست خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار  را برگزار خواهیم کرد.

آقای سعادت نماینده محترم شهرستان دشتستان نیز بیان داشت: در  جهت هرچه بهتر شدن رشد و شکوفایی حوزه آموزش مخصوصا آموزش و پرورش منطقه آب پخش کوتاهی نخواهم کرد و در صورت نیاز به حضور در مجمع خیرین مدرسه ساز شرکت خواهم کرد

دکتر پاپری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با آقای ستوده  معاون امور عمرانی استاندار بوشهردر مورد فضاها و طرح های نیمه تمام اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش شرح مختصری بیان داشت و افزود:  با توجه با اینکه اداره آموزش و پرورش از لحاظ قدمت سابقه طولانی دارد اما تا ابتدایی سال 1394 به صورت نمایندگی اداره می شده است و همین موضوع باعث گردیده  است ساختمان یا سالن اجتماعات در خور و مناسبی برای معلمان  نداشته باشد.

آقای ستوده عنوان کرد: معلمان قشری زحمت کش و دلسوز هستند که در جهت رفاه و معشیت این عزیزان نباید از هیچگونه کمکی کوتاهی کرد.

دکتر پاپری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با آقای دکتر زارع فرماندار دشتستان نیز عنوان کرد:

جای بحث و تردید نیست که بزرگترین سرمایه توسعه ، پیشرفت و تعالی یک کشور ، توسعه انسانی است کشوری که این سرمایه را ندارد ، امکان ندارد که بتواند به خوبی از سرمایه های دیگرش استفاده کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت: شکی نداریم که پرورش نه تنها هم ردیف آموزش است ، بلکه دارای اولویت است این پرورش است که می تواند نوجوانان ما را برای آموزش و یادگیری بهتر آماده کند و بسیاری از مشکلات آموزشی، به مساله پرورش برمی گردد.اگر امر پرورش سرمایه گذاری اصلی ما باشد،  آموزش نیز به موازات آن در سطح بالایی قرار خواهد گرفت.

دکتر زارع  فرماندار دشتستان  با بیان اینکه آموزش و پرورش نقش بسیار مهمی را در توسعه کشور دارد ،اظهار داشت: آموزش و پرورش از زیر بنایی و بنیادی ترین نهادهای تاثیر گذار در جامعه می باشد.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: شهر آب پخش بهترین مردم، فرهنگیان و دانش آموزان را در دامن خود دارد، مردمی که همواره تابع فرمایشات مقام معظم رهبری و پویایی انقلاب هستند.

در آخر این بازدید رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش به همراهی بخشدار بخش آب پخش از نمایشگاه  صنایع دستی نیز بازدید به عمل آوردند.