آخرین مطالب

نشست کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان منطقه آب پخش برگزار گردید/تصاویر

به گزارش آفتاب آبپخش،کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان منطقه آب پخش با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش،رئیس اداره صندوق ذخیره فرهنگیان استان بوشهر، آقای دهباش، معاون پشتیبانی، کارشناس تعاون، کارشناس امور مالی، کارشناس کارپردازی، کارشناس امور اداری برگزار گردید.


رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت: با بهره مندی از دانش مجموعه نیروی انسانی توانمند بتوانیم فردایی بهتر را برای معلمان این سرزمین در حوزه اقتصادی و منزلت افزایی رقم بزنیم چرا که بر این باور سخت استواریم که معلم ها در همه حوزه ها می توانند سرآمد و تحول آفرین باشند.

دکتر اکرم پاپری در این نشست بهره گیری موسسه از جدیدترین ایده های اقتصادی فرهنگیان را از جمله اهداف این موسسه ذکر کرد و افزود:حضور گسترده فرهنگیان و استفاده از ایده های آنان امکان شناسایی دقیق بهتر فرصت های سرمایه گذاری در منطقه را فراهم می آورد و تمامی فرهنگیان از سوی فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان بهره مند خواهند شد.

آقای قائدی رئیس صندوق ذخیره فرهنگیان استان بوشهر نیز گفت: موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در سال ۱۳۷۴ با هدف ارتقای وضعیت معیشتی فرهنگیان در زمان بازنشستگی از طریق تشویق و ترغیب ایشان به مشارکت فعال در فعالیت های اقتصادی بازار سرمایه و ایفای نقش ارزنده در اقتصاد کشور عزیزمان تاسیس شده است.

آقای قائدی اظهار داشت: با دعوت از صندوق ذخیره فرهنگیان برای سرمایه گذاری در این استان گفت: مواهب طبیعی و ظرفیت‌های گردشگری این استان، وجود اقلیم های مختلف، تنوع قومیتی، حجم بالای مسافر و جاذبه های طبیعی و تاریخی متعدد همگی تضمین کننده سرمایه گذاری در این استان است.

معاون پشتیبانی و توسعه اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش نیز گفت: تلاش کردیم تا با معرفی ظرفیت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان و فعالتر نمودن آن ضریب نفوذ را در بین فرهنگیان شاغل و بازنشسته افزایش دهیم تا همکاران محترم از طریق این سرمایه‌گذاری و افزایش سپرده از پیش بینی های خوبی که در نظر گرفته شده است بهره مند شوند.

شهریار پیروی ادامه داد: همان طور که از نام این کارگروه استنباط می شود همه فعالیت ها باید منجر به رضایتمندی اعضاء شود.وی ادامه داد:امروز ضروریات زندگی افراد تغییر پیدا کرده است و باید فعالیت های ما نیز متناسب با اقتضائات امروز باشد و این نیازمند بازنگری روش هاست. و در جهت افزایش آگاهی اعضاء ما نیز وظیفه داریم اقدامات انجام شده صندوق ذخیره فرهنگیان را به آنها اطلاع رسانی نماییم.

شهریار الهیاری کارشناس تعاون نیزگفت: برای استمرار عضویت بایستی دریافت ها و پرداخت های صندوق در اندک زمان کوتاه به اعضا گزارش داده شود و به گونه ای برنامه ریزی شود تا کلیه همکاران فرهنگی بتوانند از امکانات رفاهی و سایر فعالیت های آن   به بهترین شکل استفاده نمایند.

الهیاری ادامه داد: برای تحقق اهداف بایستی تلاش ها را مضاعف کرد تا تاثیر و نقش آن در زندگی فرهنگیان به درستی تشریح گردد تا مبادا برخی از همکاران به دلیل عدم اطلاعات کافی از مزایای صندوق ذخیره فرهنگیان از آن انصراف دهند.