آخرین مطالب

اعضا مجمع خیرین مدرسه ساز، مدرسه یار منطقه آبپخش مشخص شد/تصاویر،واسامی

به گزارش آفتاب آبپخش، خیرین منطقه اعضا جهت روند کار مجع به انتخابات برگزار کردند که 4 نفر از شهرانتخاب و نفر از روستای بخش نیز ماهای آتی مشخص خواهد شد.


شب گذشته با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، رئیس شورای شهر آب پخش، معاون پشتیبانی و توسعه اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش و خیرین دومین نشست مجمع خیرین مدرسه ساز، مدرسه یار در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش برگزار گردید.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش ضمن ارج نهادن به حضور خیرین منطقه در این نشست گزارشی از وضعیت فضاهای آموزشی منطقه آب پخش و اقدامات انجام شده در مجومعه آموزش و پرورش در راستای مشکلات فضاهای آموزشی را ارئه نمود.

دکتر اکرم پاپری بیان داشت: خدای بزرگ را شاکرم که این توفیق را داشتم تا دومین نشست خیرین مدرسه ساز، مدرسه یار را با حضور چشمگیر نیک ورزان عرصه سخاوت را برگزار کنیم.

 دکتر پاپری با اشاره به کار ارزشمند خیرین مدرسه ساز، اظهارکرد: خیرین مدرسه ساز، مدرسه یار علاوه بر مشارکت مادی، مشارکت فکری و مشارکت کاری نیز داشته باشند تا شاهد ارتقای کیفیت آموزش منطقه با هم باشیم. واگرهمگی  به توسعه منطقه آب پخش  فکر می کنیم، باید برای آموزش وپرورش منطقه سرمایه گذاری کنیم، زیرا مهم ترین عامل، نیروی انسانی است و این نیرو، در آموزش و پرورش تربیت می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش اظهار کرد: نقش پر رنگ خیرین در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری در بسیاری موارد ازکمک های دولت هم فراتر می رود و در کشور ما امری مبارک است که باید به فال نیک گرفت.

دکتر پاپری درادامه به بیلان کاری خود پرداخت وگفت: به صورت مداوم با مسئولان استان معاون امور عمرانی استاندار جناب آقای ستوده، مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل نوسازی، فرماندار دشتستان، و بخشدار بخش جلساتی جهت رفع موانع و نواقصات آموزشی منطقه داشته ام. با تلاش های فراوان موفق به اخذ گرفتن امتیاز یک دستگاه وانت نیسان برای منطقه برگزاری کلاسهای ضمن خدمت جهت تولنمندی سازی مدیران مدارس و تقویت بنیه علمی، اجرایی المپاد ورزشی، تجهیزو تعمیر مدارس منطقه، بازسازی فضای اداره آموزش و پرورش منطقه و همچنین اردوی همکاران آموزشی به استان یزد در جهت رشد و شکوفایی مدارس منطقه برگزاری اردئ های راهیان نور دختران و پسران و ..  را در این مدت  کم توانسته ام به یاری خداوند بزرگ برای مردم فهیم منطقه آب پخش انجام داده باشم

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش اظهار کرد: سرمایه گذاری در آموزش وپرورش به مراتب ارزشمندتر از سایر بخش های جامعه است، زیرا اگر فردی بیمارستانی را احداث کند، ‌جسم انسان ها را نجات می دهد، اما کسی که مدرسه می سازد، در تربیت روح انسان مشارکت دارد و اگر یک فرد پرورش یابد، می تواند جامعه‌ای را نجات دهد.

وی در پایان گفت: امیدواریم با کمک همه شما خیرین مدرسه ساز، مدرسه یار ودستگاه‌ها دولتی و غیر دولتی وضعیت آموزش و پرورش را بهبود بخشیم.

معاون توسعه و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش ضمن ارائه گزارش تصویری بعض از مدارس روستایی و شهری گفت: خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در همه عرصه ها و هرکجا که لازم باشد حضور پررنگی دارند و نقش تاثیر گذار خود را به خوبی اجرا کرده اند

آقای شهریار پیروی تاکید کرد: باید مدارس را با خواسته ها و نیازهای دانش آموزان طراحی کنیم و فضا را برای همه افراد فراهم کنیم تا برای ادامه تحصیل دانش آموزان انگیزه ایجاد  شود. و برای تامین زیر ساخت مدارس نیازمند مشارکت خیرین محترم  هستیم.

رئیس شورای شهر آب پخش نیز در مورد مشارکت هرچه بیشتر خیرین در شهر آب پخش ابراز امیدواری کرد و گفت: مدرسه خانه دوم دانش آموزان است و آسایش و امنیت آنها باید در این مکان به طور کامل باید تامین شود و سرمایه گذاری در این عرصه اولویت بالایی دارد و باقیات و صالحیات پرباری محسوب می شود.

آقای فرخ عباسی اظهار داشت: خیرین حاصل زحمات خودشان را در راه احداث مدارس هزینه می کنند و این هزینه ها امانتی هستند بر عهد مسئولین آموزش و پرورش گذاشته می شوند

در آخر پس از گفتگوی خیرین منطقه اعضا جهت روند کار مجع به انتخابات برگزار کردند که 4 نفر از شهرانتخاب و

3 نفر ااز روستای بخش نیز ماهای آتی مشخص خواهد شد.

اسامی اعضا مجمع خیرین مدرسه ساز، مدرسه یار به شرح زیر است:

آقای صداقت با 22 رای

آقای مهندس مختاری با 19 رای

آقای حاجب با 17 رای

آقای حسین پور با 12 رای