آخرین مطالب

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان،دستگیری خرده فروش مواد مخدر در آبپخش

آفتاب آبپخش،مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی و طراحی دقیق عملیاتی از منازل متهمین بازرسی و مقدار 142و نیم گرم هروئین ، 170 گرم شیشه و دو دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر کشف شد و هر سه نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.


سرهنگ "سید جواد رضوی" در تشریح این خبر گفت : به منظور مقابله با عوامل تهیه ، توزیع ، خرید و فروش مواد مخدر کارگروه ویژه ای با هدایت این فرماندهی و با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر تشکیل و شناسائی و دستگیری سوداگران مرگ و علی الخصوص خرده فروشان مواد مخدردر دستور کار قرار گرفت.

🔹این مقام انتظامی اظهار داشت : با تحقیقات و بررسی های میدانی انجام شده سه نفر از خرده فروشان مواد مخدر در بخش های آبپخش و بوشکان شناسائی شدند.
🔹فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان عنوان کرد : مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی و طراحی دقیق عملیاتی از منازل متهمین بازرسی و مقدار 142و نیم گرم هروئین ، 170 گرم شیشه و دو دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر کشف شد و هر سه نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.
🔹سرهنگ رضوی ضمن تقدیر از همکاری شهروندان با نیروی انتظامی از مردم درخواست کرد: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص خرید و فروش مواد مخدر را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.