آخرین مطالب

برای مشکل آب آشامیدنی شهرآبپخش برنامه و بسته ویژه ای تدوین شده است/عکس

آفتاب آبپخش،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در نشستی با حضور امام جمعه بخشدار و جمعی از مسئولان شهر آبپخش با بیان اینکه نخستین مشکل مردم این شهر تامین آب آشامیدنی است اظهار داشت برای حل مشکل آب آشامیدنی این شهر برنامه و بسته ویژه ای تدوین شده است .

وی با قدر دانی از همکاری مردم و مسئولان آبپخش در همراهی با برنامه های شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت : یکی از مشکلات شهر آبپخش پراکندگی سکونت های مردم است که این مهم در توزیع مناسب آب مشکلاتی ایجاد کرده است .

حمزه پور اظهار داشت : پرت شبکه و فرسودگی لوله های شبکه توزیع را از دیگر عوامل مشکلات آب شهر آبپخش دانست و افزود خویشتن داری مردم در تابستان گذشته بسیار بالا بود که برنامه ریزی ویژه ای برای حل مشکلات شهر آبپخش برای فصل گرما طراحی و اجرا شده است .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از افزایش ظرفیت منابع آبی استان خبرداد و گفت با صدور مجوز های لازم به ظرفیت ۱۰۰ هزار متر مکعبی به آبشیرین کن های استان افزوده می شود . حمزه پور بر جمع آوری انشعابات فضای سبز و انشعابات غیر مجاز تاکید کرد و گفت : برای کاهش تنش آبی در تابستان پیش رو همکاری همه دستگاه ها و مردم ضروری است .