آخرین مطالب

طنین گلبانگ انقلاب در دبیرستان زینب کبری آبپخش نواخته شد/تصاویر

به گزارش آفتاب آبپخش، در آیینی با حضور بخشدار آبپخش و دیگر م  و مسوولان بخش  گلبانگ انقلاب درر دبیرستان زینب کبری  آبپخش نواخته شد.


 تنگ ارمی بخشدار آبپخش با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار بزرگی داشته است افزود: در چهل سال گذشته در دولت‌های مختلف، خدمات صادقانه‌ای به مردم ارائه شد و این خدمات با شدت بیشتری ادامه دارد

بخشدار آبپخش در مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه زینب کبری(س) آبپخش اظهار داشت: دهه فجر، اوج شکوه و عظمت پیروزی ملت مسلمان و متکی به آرمان های اسلامی و دینی است که بر علیه طاغوت قیام کرد و یاد و خاطره این حماسه سازی هرگز از صفحه تاریخ و ذهن مردم ایران و جهان محو و زدوده نخواهد شد.

وی تصریح کرد: ما از این انقلاب یکسری اهداف برجسته داشتیم که مهمترین آنها استقلال و آزادی بود که با عنایت خداوند بزرگ و رهبری های حضرت امام(ره) ونقش بی بدیل مردم به اهدافی که میخواستیم رسیدیم.

بخشدار آبپخش بیان داشت: دهه فجر یک فرصت مناسب است برای بیان خدمات واقدامات نظام جمهوری اسلامی ایران است ویک فرصت خوب برای بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی ودستاوردهای انقلاب اسلامی که ما باید از این فرصت استفاده کنیم

 

امام جمعه آبپخش نیز در این مراسم اظهار داشت: دهه فجر مختص یک نفر، یک قشر یا  یک جناح خاص نیست همه ما به این انقلاب وشهدا بدهکارهستیم لذا برای حفظ ارزشهای اسلامی وبیان اهداف ودستاوردهای انقلاب اسلامی باید از این فرصت استفاده کنیم.

 

حجت الاسلام خداداد رضایی افزود: برای به ثمر نشستن این انقلاب، زحمات فراوانی کشیده شده و خونهای پاکی بر زمین ریخته شده و باید با تمام وجود از آن پاسداری کنیم.

 

وی تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی از سال‌های آغازین انقلاب تاکنون نقشه های فراوانی برای مختل کردن حرکت انقلاب کشیده اند که با هوشیاری ملت ایران نقش بر آب شده است.

 

امام جمعه آبپخش خدمت به مردم را از مهمترین راه های مقابله با دسیسه های دشمنان برشمرد و افزود: مسئولان باید در خدمت رسانی به مردم تلاش فراوان کنند چون بهترین راه مقابله با دسیسه های دشمنان نظامی اسلامی، خدمت به مردم است.

 


رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه آبپخش،مردم ایران در چهار دهه ای که از انقلاب می گذرد برای حفظ آزادی و استقلالی که بدست آورده اند هزینه های زیادی را پرداخت کرده اند

.

 

دکترپاپری  ادامه داد: دانش آموزان ما درست است که در زمان انقلاب حضور نداشته اند ولی باید از ارزش های انقلاب و خون شهیدان پاسداری کنند.

وی مهمترین وظیفه دانش آموزان به عنوان نسل آینده  کشور را حفظ استقلال ایران به عنوان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست و گفت: در ایام‌ دهه مبارک فجر نیز برنامه‌های و جشن‌های متعددی در مدارس برپا می‌شود