آخرین مطالب

با حضور بخشدار آبپخش/قایقرانی طول رودخانه حله به تالاب حله

آفتاب آبپخش، در جهت گرامیداشت روز تالابها ، قایقرانان آتش نشانی برازجان با همراهی محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان و منطقه حفاظت شده حله، مسیر 30 کیلومتری رودخانه حله تا تالاب حله را با شعار "تالاب ها امید ما برای مقابله با تغییر اقلیم" پارو زدند.


در جهت گرامیداشت روز تالابها ، قایقرانان آتش نشانی برازجان با همراهی محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان و منطقه حفاظت شده حله، مسیر 30 کیلومتری رودخانه حله تا تالاب حله را با شعار "تالاب ها امید ما برای مقابله با تغییر اقلیم" پارو زدند.


غلامرضا فقیه معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در مراسم پایانی این برنامه ضمن تشکر از قایقران آتش نشانی برازجان و محیط بانان منطقه، گفت : تالاب ها بعنوان مهمترین مناطقی که می توانند بشر را برای جلوگیری از تغییر اقلیم یاری دهند نیاز به توجه ویژه و برنامه ریزی برای نجات و احیاء دارند.برنامه امروز نیز در راستای یادآوری اهمیت وجود تالاب ها در مناطق مختلف خصوصا منطقه حله برنامه ریزی و اجرا شده است.


لازم به ذکر است برنامه مذکور در ابتدای رودخانه حله در پل کلل با حضور بخشداران مرکزی و آبپخش دشتستان ومدیرعامل آتش نشانی شهرداری برازجان به همراهی عوامل هلال احمر آغاز  و پس از طی مسیر 30 کیلومتری رودخانه حله در تالاب حله به پایان رسید. در پایان مراسم از شرکت کنندگان تجلیل به عمل آمد.