آخرین مطالب

مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان بوشهر معرفی شد /تصاویر

آفتاب آبپخش، با حضور معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور امید سحرخیز به عنوان مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان بوشهر معرفی شد.

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران کل بازرسی استان بوشهر عملکرد شورای قضایی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و با قدردانی از تلاش این نهاد قضایی اظهار داشت:  نگاه‌های حزبی و جناحی نباید مانع خدمتگزاری به مردم شود چرا که فلسفه حکومت جمهوری اسلامی خدمتگزاری صادقانه است.


استاندار بوشهربا بیان اینکه اکنون در یک نظام دینی و اسلامی کار و خدمت می‌کنیم گفت: اگر این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهیم و همه بخش‌ها دست به دست هم دهند مشکلات هم حل شدنی است.

وی با بیان اینکه ایران در جنگ اقتصادی قرار دارد تاکید کرد: باید شرایط جنگ اقتصادی درک و برای این مهم همه ارکان حاکمیت باید در کنار هم باشند تا از این گردنه سخت هم عبور کنیم.


گراوند با اشاره به عوامفریبی سران استکبار در مورد ایران خاطرنشان کرد: سران استکبار و حامیان آنها، معیشت مردم ایران را هدف قرار داده‌اند تا با این هدف بین نظام و مردم فاصله بیاندازند.

استاندار بوشهر با تاکید بر حل مشکلات مردم در اولویت برنامه‌ها افزود: در استان تلاش می شود همه دستگاه ها برای مقابله با شرایط سخت اقتصادی در مسیر حل مشکلات مردم حرکت کنیم.

وی  نقش مهم سازمان بازرسی در کشور مهم و ضروری دانست و تصریح کرد: سازمان بازرسی در استان باید زمینه کارآمدی نظام اداری در کشور را فراهم کند.

در این مراسم با حضور معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور امید سحرخیز به عنوان مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان بوشهر معرفی و از خدمات غلامحسین کرمی قدردانی شد.