آخرین مطالب

نشست مدیر کل تامین اجتماعی استان با مسولین بخش آبپخش/تصویر

آفتاب آبپخش،در این جلسه که هاشمی ریئس تامین اجتماعی شهرستان دشتستان، ریئس شورای شهر، شهردار آب پخش و رضایی از اعضای شورا حضور داشتند مسائل و مشکلات حوزه تامین اجتماعی به تفصیل بیان و برای رفع مسائل ارائه طریق شد.


تنگ ارمی در این جلسه ابتدا با بیان اینکه حضور مدیر کل تامین اجتماعی مایه خیر و برکت برای بخش آب پخش خواهد بود مطالبی را از وضعیت فعلی بخش و نقطه مطلوبی که شهرو بخش آب پخش باید باشد اشاره کردند و افزودند نظر به جمعیت قابل توجه شهر و روستاهای بخش آب پخش، لزوم خدمات رسانی با ارائه بسته حمایتی ویژه کارفرمایان، باغداران، زنان شاغل و ... مورد تاکید می باشد و فعالیت شعبه اقماری در شهر باید بصورت روزانه در هفته بدون تعطیلی باشد. بخشدار آب پخش در ادامه ودر پایان سخنان ضمن بیان شاخص ها لازم برای ارتقای شعبه اقماری به اداره افزود امیدواریم با حمایت مسئولین مربوطه و مدیر کل محترم یکی از خواسته های اهالی این بخش محقق گردد.
در ادامه شیرکوند ضمن عرض سلام و ابراز خوشهالی از اینکه در بخش آب پخش حضور یافته بیان عملکرد شعبه های اقماری بصورت مستمر پایش و ارزیابی میگردد و شعبه هایی که از نظر عملکرد در حد قابل قبولی نباشد در استقرار آن شعبه بازنگری خواهد شد.
وی ضمن تاکید بر این موضوع که شعبه اقماری آب پخش کما فی السابق به فعالیت خود ادامه خواهد داد افزود در تلاشیم که بتوانیم بسته های حمایتی بیشتری و موثرتری به اهالی این بخش در نظر بگیریم.ایشان همچنین آمادگی خود را جهت هر همکاری با مجموعه اداری بخش آب پخش و بخشداری اعلام نمودند و بیان داشتند در صورت عملکرد قابل قبول شعبه اقماری فعلی فعالیت شعبه مذکور در روز سه شنبه را نیز برقرار خواهیم کرد.
عباسی رئیس شورا شهر آب پخش نیز با ارائه توضیحاتی در خصوص معرفی بخش آب پخش، بر لزوم خدمات رسانی به اهالی آب پخش تاکید کردند و افزودند این مردم میراث گران بهایی هستند که فلسفه وجود همه ما مسئولین خدمت رسانی به این مردم نجیب است و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نباشیم. ایشان در پایان خواستار حمایت های ویژه تامین اجتماعی از باغداران، کارفرمایان و زنان شاغل در حوزه نخیلات شدند.
موسی رضایی از اعضای شورای شهر آب پخش نیز ضمن عرض سلام، حمایت های همه جانبه مدیر کل تامین اجتماعی را از اهالی این بخش خواستار شدند و بر ارتقاء شعبه تامین اجتماعی از اقماری به اداره تاکید کردند.