مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهرخبرداد،حفر یک حلقه چاه جدید آب در آبپخش
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهرز حفر و احیاء 2حلقه چاه در شبانکاره خبر داد و بیان کرد: حفر یک حلقه چاه جدید آب در آبپخش و احیاء 2 حلقه چاه در تنگ ارم از دیگر طرح‌های آبرسانی در دشتستان است.


عبدالحمید حمزه‌­پور در بررسی روند اجرای طرح‌های آبرسانی در شهرهای دشتستان با بیان اینکه برای حل مشکل آب آشامیدنی دشتستان طرح‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده است اظهار داشت: در آستانه فصل گرما پروژه‌ها و برنامه‌های مهمی در شهرهای دشتستان برای جلوگیری از مشکل تامین آب طراحی شده که روند اجرایی آنها مطلوب است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه این پروژه‌ها در حوزه شهری دشتستان انجام شده و یا مراحل پایانی خود را طی می‌کند افزود: اجاره 5 حلقه چاه در شهرهای برازجان، وحدتیه، تنگ ارم و شبانکاره ازجمله برنامه‌های تامین آب آشامیدنی در دشتستان است.

وی از حفر و احیاء 2حلقه چاه در شبانکاره خبر داد و بیان کرد: حفر یک حلقه چاه جدید آب در آبپخش و احیاء 2 حلقه چاه در تنگ ارم از دیگر طرح‌های آبرسانی در دشتستان است.

حمزه‌پور با بیان اینکه دالکی بیشترین هدر رفت آب  از شبکه در بین شهرهای استان داشته است افزود: در این راستا نوسازی شبکه آبرسانی در دستور کار قرار گرفته و 4 کیلومتر از این شبکه مرمت ونوسازی شده است.

وی، نصب دستگاه  رفع کدورت­ در شبکه آب تنگ­ ارم، حفر 2حلقه چاه در شهر کلمه و روستای خون و اجرای خط انتقال مخزن دالکی را از دیگر طرح‌های دشتستان دانست و افزود: در این راستا بازتجهیز یک حلقه چاه بوشکان و نوسازی بخشی از شبکه توزیع آب شهری کلمه مورد توجه قرار گرفته است.