آخرین مطالب

با صدور حکمی دبیر حزب جامعه اسلامی فرهنگیان در استان بوشهر منصوب شد/تصویر

آفتاب آبپخش، با حکم علی کریمی فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان ، دبیر استانی این تشکل حزبی در استان بوشهر منصوب شد.


به گزارش آفتاب آبپخش، در جلسه هیات اجرایی جامعه فرهنگیان کشور که با حضور زاهدی وزیر اسبق علوم و هضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انجام شده،  دبیر جامعه اسلامی فرهنگیان بوشهر منصوب شد.
در این نشست که با حضور علی کریمی فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان انجام گرفت، دکتر محمدرضا دهقان فرد به عنوان دبیر بوشهر این تشکیلات سیاسی منصوب شد.
در حکم صادر شده  خطاب به دهقان فرد آمده است: نظر به تجربیات ارزشمند جنابعالی در حوزه تعلیم و تربیت کشور عزیزمان ایران اسلامی و تصویب هیات اجرایی، بدینوسیله جنابعالی را به عنوان دبیر جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر منصوب می کنم.

در ادامه این حکم آماده است: امید است با استعانت از پرودگار متعال در سایه توجهات حضرت ولی عصر و پیروی از منویات مقام معظم رهبری ،همکاری و هماهنگی با دفتر مرکزی و سایر تشکل های انقلابی، در جهت انجام وظایف محوله و پیگیری حقوق عموم فرهنگیان موفق و موید باشید.

دکتر محمدرضا دهقان فرد از پزشکان  متخصص جراحی استخوان ومفاصل، زانو و ارتوپدی است که عضو  هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز می باشد.