همایش تجلیل از برگزیدگان کنکور سال 97 منطقه آب پخش برگزار شد/تصاویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آبپخش،صبح امروز تجلیل از برگزیدگان  کنکور سال 97 منطقه آب پخش در نماز خانه دبیرستان نمونه امام جعفر صادق (ع) با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش و دیگر مسئولین شهر آب پخش برگزار شد.


ریس اداره آموزش و پرورش آب پخش گفت:  دانش آموزان سرمایه های مملکت و آینده ساز کشور هستند وامروز مهمترین سلاح دفاع از کشور علم و دانش است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند دانش آموزان باید خوب درس بخوانند و به سلاح علم مسلح شوند تا بتوانند کشور را به توسعه و پیشرفت برسانند.

اکرم پاپری اظهارداشت: اعتماد به نفس و تلاش شما افتخارآفرینان عامل کسب این موفقیت برای منطقه آب پخش است و در خور تقدیر و ستایش است.
پاپری این موفقیتها را حاصل تلاش جمعی عنوان کرد وافزود: برای موفقیتهای بدست آمده علاوه بر دانش آموزان خانواده ها و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط آموزش و پرورش نقش مهمی داشته اند.
وی افزود: دانستن کلید رمز موفقیت است و دانایی عامل توسعه و پیشرفت است لذا باید بدنبال فراگیری دانش باشیم تا دیگران از جهالت ما نتوانند استفاده ببرند.
رئیس اداره آموزش و پرورش مهارت آموزی در کنار دانش را یکی از اهداف مهم آموزش و پرورش عنوان نمود و گفت: ما بدنبال آن هستیم که دانش آموزان علم و مهارت را با هم بیاموزند تا بتوانند بنای ساختمان عظیم پیشرفت را بنا نمایند.

اکرم پاپری با توصیه به داوطلبان کنکور برای موفقیت در آزمون بیان داشت:  مطالعه با برنامه و داشتن هدف یکی از رموز اصلی موفقیت هستند که در این زمینه لازم است از تجارب دیگران استفاده نمایند .
در این مراسم از دانش آموزان ممتاز دبیرستان امام جعفر صادق(ع) با هدایی تجلیل به عمل آمد .