آخرین مطالب

مشکل آب شرب شهر آبپخش در تابستان آتی کمتر می شود +تصاویر

آفتاب آبپخش،بخشدار آب پخش در نشست با مهندس رمضانی مسئول آبفا شهرستان دشتستان و طی بازدید از محل اجرای پروژه نصب آبشیرین کن آب پخش_سعدآباد عنوان کرد؛ به یاری خداوند و نگاه مثبت مسئولین استان و شهرستان مشکلات آب شهر آب پخش در تابستان آینده به حداقل ممکن خواهد رسید.


 

مهندس تنگ ارمی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده و در حال انجام و تشکر از سرپرست  فرمانداری(دکتر لقمان زاده) جهت رفع مشکل آب شرب شهر آب پخش بیان داشت: بالغ بر ۴ کیلومتر تعویض نوسازی شبکه آب شهر،حدود ۱/۵km نوسازی خط دو (خط کازرون) و نصب شیر های کنترل تقسیم آب در سطح شهر ، نصب راه اندازی آب شیرین کن آب پخش و ساماندهی و راه اندازی چاه تامین آب آبپخش از برنامه هایی است که با پیگیری های فراوان و همت همه مسئولان استانی و شهرستانی تا فصل گرما وارد مدار خواهند شد.


ایشان در خصوص ۴km نوسازی عنوان کرد بعد از تعطیلات نوروز عملیات اجرایی آن انجام خواهد شد و تا قبل فصل گرما به شبکه شهر متصل خواهد شد.
ایشان همچنین از اجرای عملیات آب شیرین جهت تامین آب آشامیدنی آب پخش خبر دادند و افزودند در تلاشیم تا قبل از تابستان قسمتی از پروژه به بهربرداری برسد و قسمتی از آب شهر آب پخش را تامین نماید که با پیگیری های انجام شده امید داریم این مهم تحقق پیدا کند.


ایشان خاطر نشان کردند: صداقت با مردم شریف آب پخش و در میان گذاشتن مسائل و مشکلات شهر و همچنین پیگیری های صورت گرفته باعث می شود ارتباط بین مردم و مسئولین تقویت شود و همه ما به صورت واحد به هدف جامع که همان اعتلای بخش آب پخش هست برسیم.


وی در پایان از همه مسئولان محلی نظیر امام جمعه ، رئیس شورای شهر و اعضاء  شورای شهر، شهردار شهر، مسئول آبفا آب پخش و بخشدار سابق که در مسیر رفع مشکل آب شهر تلاش نمودند تشکر کردند.