آخرین مطالب

به دلیل تخلف دادستان : پلمپ یک کافه به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی در بوشهر+جزئیات

آفتاب آبپخش:دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت :یکی از کافه‌ها در سطح بوشهر به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی در این استان پلمپ گردید .


دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت :یکی از کافه‌ها در سطح بوشهر به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی در این استان پلمپ گردید .
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان بوشهر ، علی حسن پور دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت : بدنبال وصول گزارشی مبنی بر عدم رعایت شئونات اسلامی در یکی از کافه‌ها در سطح بوشهر دستور لازم در خصوص پلمب این واحد صنفی و همچنین تعقیب کیفری عوامل ترویج دهنده اینگونه اعمال خلاف صادر شد.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر افزود: به ضابطین دادگستری ابلاغ شد در صورت برخورد با هر گونه عوامل ترویج دهنده ابتذال خصوصا در ایام تعطیلات نوروز در اماکن مختلف اعم از رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و ... مراتب فورا جهت دستور پلمب و تعقیب کیفری به دادسرا اعلام کنند.
حسن‌پور گفت: ضمناً به همه متصدیان کافه‌ها و رستوران‌ها و اماکن تفریحی و برگزارکنندگان مراسم جشن‌ها تذکر داده می‌شود از فراهم کردن موجبات بروز اینگونه ناهنجاری‌ها خودداری کنند در غیر این صورت برخورد لازم قانونی صورت خواهد گرفت و استناد به داشتن مجوز از مراجع ذیربط توجیهی برای اینگونه حرکات نبوده و اقدام دستگاه قضایی در این خصوص قاطع خواهد بود .