آخرین مطالب

بلاتکلیفی کارمندان بوشهری درباره تعطیلی پنجشنبه‌ها

آفتاب آبپخش،در نیمه دوم سال 97 استانداری بوشهر تعطیلی پنجشنبه ها را در برخی دستگاههای اقتصادی لغو کرد که با توجه به استمرار این تعطیلی در ادارات دیگر از جمله استانداری و فرمانداری ها...


شماری از کارمندان دستگاههایی که روزهای پنجشنبه در محل کار حاضر می شوند، با اشاره به خبر استاندار در اواخر سال گذشته می گویند: هرچند استاندار گفته بود که از ابتدای سال 98، مجددا تعطیلی پنجشنبه ها برقرار می گردد، ولی برای اولین پنجشنبه کاری سال جدید تصمیمی از سوی استانداری به ادارات ابلاغ نگردیده است.

به گفته آنها، با توجه به اینکه پنجشنبه هفته آینده (15 فروردین) نیز بین تعطیلات می باشد، کارمندان اداراتی که پنجشنبه ها بر سر کار حاضر می شوند، منتظر تصمیم استانداری در این خصوص هستند.

تعطیلی پنجشنبه ها احتمالا از هفته آینده

برای پیگیری این موضوع با معاون توسعه منابع انسانی استانداری بوشهر تماس گرفتیم.

سعید زرین فر اظهار داشت: این تصمیم باید در شورای مدیریت بحران استان تصمیم گیری شود که طی روزهای اخیر بر روی آمادگی برای حوادث و سیلاب متمرکز بوده اند.

وی ادامه داد: درخصوص تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه، شورای مدیریت بحران تشکیل جلسه می دهد و احتمالا در هفته آینده تصمیم گیری می شود.

گفتنی است در نیمه دوم سال 97 استانداری بوشهر تعطیلی پنجشنبه ها را در برخی دستگاههای اقتصادی لغو کرد که با توجه به استمرار این تعطیلی در ادارات دیگر از جمله استانداری و فرمانداری ها، چنین تصمیمی مورد انتقاد کارمندانی واقع شد که تعطیلی آخر هفته شان کاهش یافته بود.

استاندار بوشهر در اواخر سال گذشته خبر داد که تعطیلی پنجشنبه ها مجددا از ابتدای سال 98 برای همه دستگاهها برقرار می شود.