آخرین مطالب

سارقان سیم و کابل برق دشتستان دستگیر شدند

آفتاب آب پخش، جانشین فرماندهی انتظامی دشتستان گفت :مأموران پلیس آگاهی ۲نفرسارق سیم و کابل برق را در دشتستان دستگیر کردند .


سرهنگ فرامرز ملکوتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی  تخریب تعداد زیادی از پایه‌های برق خارج از شبکه توزیع نیروی برق مربوط به چاه نفت نرگسی شهر وحدتیه و سرقت مقادیر قابل توجهی سیم  و کابل، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان افزود : پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و بررسی میدانی ، کارگروه ویژه‌ای با هدایت این فرماندهی و با محوریت پلیس آگاهی تشکیل و شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

  وی عنوان کرد: در نتیجه تحقیقات و بررسی‌های گسترده و اشراف اطلاعاتی، 2 نفر سارق در مسیر تخریب پایه‌های برق شناسایی و محل اختفاء آنان زیر نظر گرفته شد.

ملکوتی گفت : مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی و با برنامه‌ریزی منسجم هر 2 نفر سارق را در مخفیگاهشان دستگیر و تعدادی وسایل مورد نیاز برای سرقت سیم برق از آنان کشف کردند.

وی با بیان اینکه افراد دستگیر شده برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان دشتستان  منتقل شده‌اند عنوان داشت: شهروندان می‌تواند هر گونه موارد مشکوک را بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.