دبیر ستاد تسهیلات نوروزی آموزش وپرورش استان بوشهر ،آبپخش کمترین تعداد مسافرنوروزی!!!
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی آموزش وپرورش استان بوشهر گفت، شهرستان‌های گناوه، بوشهر و دیلم بیشترین تعداد مسافر و شهر‌های خارگ، آبپخش و بردخون کمترین تعداد مسافر را داشته‌اند.


حسین زارعی در بررسی روند فعالیت ستاد اسکان شهرستان دیر افزود: در این زمینه از ظرفیت موجود در مدارس، خانه‌های معلم، اردوگاه ها، مجتمع‌های تفریحی، ورزشی و بین راهی به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر به فرهنگیان بهره گیری شده است.

وی ادامه داد: شهرستان‌های گناوه، بوشهر و دیلم بیشترین تعداد مسافر و شهر‌های خارگ، آبپخش و بردخون کمترین تعداد مسافر را داشته‌اند.

رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: امسال با راه اندازی گروه‌های بازرسی محسوس و غیرمحسوس فعالیت ستاد‌های اسکان به دقت ارزیابی شده و همین موضوع در کنار سایر خدمات ارائه شده موجب افزایش میزان رضایتمندی مهمانان نوروزی از عملکرد ستاد اسکان آموزش و پرورش شده است.

زارعی با بیان اینکه از تمام امکانات برای رفاه مهمانان نوروزی استفاده شده است، افزود: ستاد اسکان فرهنگیان استان تا پایان این هفته فعال خواهد بود.

وی با اشاره به جدیدترین آمار پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان استان، گفت: تا پایان شنبه ۱۰ فروردین، ۱۵۸ هزار و ۸۷۴ نفر در قالب ۴۴ هزار و ۱۱۳ خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده‌اند که از این تعداد، ۱۴۶ هزار و ۴۲۶ نفر فرهنگی بودند.

رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: آمار اسکان مسافران نوروزی تاکنون به ۴۴۵ هزار و ۴۵۸ نفر-روز رسیده اس