آخرین مطالب

جلسه هم اندیشی با محوریت کمک به سیل زدگان برگزار گردید/تصاویر

آفتاب آب پخش، با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش، معاون پشتیبانی و توسعه ، و مدیران مدارس سه مقطع جلسه هم اندیشی  با محوریت کمک به سیل زدگان  در سالن اجتماعات آن اداره برگزار گردید.


اکرم پاپری عنوان کرد: با توجه به بارندگی و  سیل  اخیر در کشور؛ نیاز است آموزش و پرورش نیز همانند سایر ارگانها برای امداد رسانی و کمک  به مصدومان حادثه دیده  اقدام نمایند.

پاپری بیان داشت: بارندگی های اخیر تا حدودی باعث  شد کم آبی در کشوربرطرف شود اما به دلایل مخلتف این بارندگی تبدیل به سیلی ویرانگرشد و  باعث تخریب زیر ساخت های کشور و بعضی از خانه های مردم نیز شد که این به نوبه خود تاسف بار است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: با توجه به آغاز بازگشایی مدارس و نبود امکانات اولیه برای تحصیل در شهر های سیل زده بر خود و شما مدیران لازم می دانیم تا برای فرزندانمان که در سراسر کشور پهناور ایران که هم اکنون نیاز به یاری دارند کمک رسانیم

رئیس اداره آموزش و پرورش گفت: به این منظور ستادی را در اداره آموزش و پرورش راه اندازی خواهیم کرد و مراکز جمع آوری  کمک های انسان دوستانه و خدا پسندانه را نیز در تمامی مدارس شهر و روستا قرار خواهیم داد.

پاپری اظهار داشت: مدیران مدارس در این امر خدا پسند تمام تلاش خود را جهت پرپایی ستاد جمع آوری کمک های انسان دوستانه برای سیل زدگان و تشویق  دانش آموزان و اولیا برای این هدف به کار گرفته شود

وی تصریح کرد: کمک های نقدی و غیر نقدی بعداز جمع آوری از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان برای  دانش آموزان نیازمند و خانواده سیل زده فرستاده خواهد شد.