آخرین مطالب

درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ/ کشف محموله بزرگ مواد مخدر

آفتاب آب پخش، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات اطلاعاتی که منجر به درگیری مسلحانه و تبادل آتش بین پلیس و سوداگران مرگ شد ۲۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و سه قاچاقچی دستگیر شدند.


سردار خلیل واعظی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی و اشراف عملیاتی پلیس تحرکات یک باند حرفه‌ای ترانزیت مواد مخدر مورد شناسایی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان گناوه شب ۱۶ فروردین مسیر انتقال مواد مخدر که از محور جنوب به شمال در تردد بودند را تحت کنترل در آورده و در سه راهی بندر ریگ دو دستگاه خودرو قاچاقچیان شناسایی شد.

سردار واعظی گفت: قاچاقچیان بدون توجه به دستور پلیس با افزایش سرعت خود، حرکات مارپیچ و تیراندازی به سمت پلیس قصد فرار داشتند که با تیراندازی متقابل پلیس و هدف قرار گرفتن لاستیک خودروها هر دو دستگاه خودرو متوقف شدند.

وی با بیان اینکه سرنشینان خودروها با استفاده از تاریکی هوا متواری شدند تصریح کرد: از این باند ۲۰۰ کیلوگرم تریاک که به صورت بسته بندی جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: با ادامه عملیات پلیس ساعتی بعد ۲ نفر از اعضا باند و کمتر از ۲۴ بعد یکی دیگر از اعضا و عامل تیراندازی به سمت مأموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: اعضا این باند از سه استان همجوار تشکیل، و محموله مواد مخدر از یک استان همسایه وارد بوشهر شده بود.