آخرین مطالب

امام جمعه،شهردار و فرمانده انتظامی بخش با فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش دیدارکردند+تصاویر

آفتاب آبپخش، بمناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار،امام جمعه،شهردار و فرمانده انتظامی بخش آب پخش با فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش دیدار کردند.


امام جمعه آب پخش در این دیدار با محکومیت اقدام امریکا در تروریستی خواند سپاه پاسداران اظهار داشت:این اقدام امریکای جنایتکار، از روی استیصال و درماندگی و عصبانیت فراوان نسبت به سپاه پاسداران است.

1zdw_8.jpg

وی افزود:این اقدام باعث تاثیرگزاری بیشتر سپاهیان عزیز می شود و عزت آنها افزوده خواهد شد.

شهردار آب پخش نیز در این دیدار با تبریک روز پاسدار اظهار داشت:پاسداران قهرمان ایران اسلامی همواره مدافع سرسخت وطن بوده اند و از این مرزوبوم جانانه دفاع کرده اند.

مهندس اعظم صمصامی افزود:اقدام نابخردانه امریکا در تروریستی خواندن سپاه،باعث محبوبیت بیشتر این نهاد انقلابی خواهد شد.

فرمانده انتظامی بخش آب پخش نیز اظهار داشت:نیروهای نظامی و انتظامی ایران اسلامی،با تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا،در مقابل دسیسه های دشمنان ایستاده اند و اجازه نخواهند داد امنیت پایدار ایران اسلامی خدشه دارد شود.

سروان انبارکی افزود:اقدام امریکای جنایتکار در تروریستی خواندن سپاه،محکوم به شکست است و باعث قدرتمندتر و عزیزتر شدن مولود انقلاب خواهد شد.

فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش نیز در این دیدار با تشکر از حضور مسئولان اظهار داشت:سپاه پاسداران همواره مدافع انقلاب و آرمانهای ارزشمند انقلاب بوده و عصبانیت استکبار جهانی از این نهاد مقدس،پیشینه ای چهل ساله دارد.

سرهنگ امید محمدی افزود:این شیطنت ها،نمی تواند اهداف و آرمانهای سپاه پاسداران را تحت الشعاع قرار دهد و انشالله با هدایت های رهبر فرزانه انقلاب،این دسیسه امریکای جنایتکار نیز نقش بر آب خواهد شد.

لازم به ذکر است در این دیدار،شهردار آب پخش و فرماندهی انتظامی بخش،از فرمانده حوزه شهید دستغیب تجلیل کردند.

722p_6.jpg

ixqx_5.jpg

gefi_7.jpg

zfqw_9.jpg