آخرین مطالب

جاده سلامت و دهکده گردشگری، مهمترین پروژه های شهرداری آبپخش در سال جاری است

آفتاب آبپخش،شهردار آبپخش گفت: ایجاد جاده سلامت و دهکده گردشگری از مهمترین پروژه های سالجاری شهرداری است که انشالله محقق خواهند شد.مهندس اعظم صمصامی در نشست شهرداران استان با استاندار بوشهر اظهار داشت:شهرداری ها، نهادی خدمات رسان هستند که برای انجام بهتر و با کیفیت تر، به حمایت مسئولین نیاز مبرم دارند که باید ...


مهندس اعظم صمصامی در نشست شهرداران استان با استاندار بوشهر اظهار داشت:شهرداری ها، نهادی خدمات رسان هستند که برای انجام بهتر و با کیفیت تر، به حمایت مسئولین نیاز مبرم دارند که باید عرض کنم استاندار محترم حمایت های خوبی داشته و امیدوارم بیشتر شود.
صمصامی بیان داشت: 38 شهرداری در استان بوشهر فعال هستند که علاوه بر مشکلات مالی و اعتباری، مهمترین مشکل  اکثر آنها، سنگ اندازی های شورا می باشد.


شهردار آبپخش تصریح کرد: شهرداری های استان با وجود مشکلات مالی و اعتباری، اقدامات خوبی داشته اند و توانسته اند به مردم خدمت رسانی کنند ولی متاسفانه با دخالت های غیرقانونی و نابجای شوراهای شهر، انرژی و توان ادامه خدمت برای اکثر شهرداری های استان کمتر شده و کم انگیزه شده اند.


مهندس صمصامی خاطرنشان کرد: به طور مثال در شهر آبپخش، عدم تصویب بودجه توسط شورای شهر، باعث بروز مشکلات فراوان برای شهر و شهرداری شده است و باید بگویم اگر این روند ادامه یابد ممکن است اتفاقی ناگوار و نارضایتی مردمی را در پی خواهد داشت و از استاندار محترم می خواهم چاره اندیشی کرده و با ورود خود این مشکل اساسی را حل نمایند.


وی ایجاد جاده سلامت و دهکده گردشگری را از اولویت های اجرایی در سالجاری بر شمرد و ابراز داشت: ایجاد جاده سلامت و دهکده گردشگری در راستای طرح افزایش نشاط اجتماعی و از درخواست های مردمی است که امیدوارم با حمایت استاندار محترم بتوانیم اجرایی کنیم.
صمصامی یادآور شد:طراحی جاده سلامت توسط تعدادی از معماران جوان شهر انجام شده ولی بخاطر مخالفت شورا تاکنون اجرایی نشده است.

شهردار آبپخش افزود:14 هکتار زمین با قابلیت گردشگری در تملک آب منطقه ای است که اگر به شهرداری واگذار شود انشالله دهکده گردشگری را در آن ایجاد خواهیم کرد.


مهندس صمصامی بیان داشت: آسفالت معابر و زیباسازی شهر نیز طبق برنامه ریزی در سال جاری ادامه خواهد یافت.

 

وی تصریح کرد: به جرات می توانم بگویم اقدامات انجام شده در شهر، یک دهم توان مجموعه شهرداری و شهر هم نیست و اگر دخالت های غیر قانونی نباشد شهر آبپخش پتانسیل زیباتر شدن را دارد.


شهردار آبپخش با اشاره به مشکل ثبتی کردن زمین های مسکونی آبپخش ابراز داشت، متاسفانه بیشتر مردم با این مشکل روبرو هستند و از استاندار محترم و مسئولان ذیربط استدعا دارم نسبت به حل این موضوع که  هم به نفع شهروندان و هم شهرداری است اهتمام داشته باشند.


وی خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده در شهر، رضایتمندی مردمی افزایش محسوسی داشته و امیدوارم با تصویب بودجه پیشنهادی توسط شورا، روند رو به رشد شهر تداوم یابد.