آخرین مطالب

خودرو پراید قصدجابه‌جائی مواد مخدر ازکنگان به سمت شبانکاره در ورودی شهر آبپخش توقیف شد

آفتاب آب پخش، این مقام انتظامی گفت: با همکاری مشترک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و کلانتری 12 برازجان، خودرو یاد شده که قصد فرار از دست مأموران را داشت طی عملیات تعقیب و گریز در ورودی شهر آبپخش توقیف شد.


سرهنگ سید جواد رضوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در برازجان از اجرای  مبارزه با مواد مخدر در دشتستان  با رویکرد اجتماعی خبر داد و  اظهار داشت: در این راستا طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد برخورد با عوامل تهیه، توزیع و فروش مواد مخدر در دشتستان اجراء شد.

وی بیان کرد: این طرح با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر و مشارکت کلانتری‌ها و پاسگاهای انتظامی در سطح شهرستان دشتستان و به خصوص نقاط آلوده به مواد مخدر اجرا شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان تصریح کرد: با انجام اقدامات شناسائی و اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی و هماهنگی مقام قضائی در نتیجه اجرای طرح  ارتقائ امنیت اجتماعی 10 نفر خرده فروش مواد مخدر  و 5 نفر معتاد دستگیر شذند.

سرهنگ سید جواد رضوی با بیان اینکه انواع مواد مخدر در این عملیات کشف شد افزود: در اجرای پاکسازی محلات آلوده دشتستان  مقدار 515گرم تریاک ،470 گرم سوخته تریاک و تعداد زیادی وسایل استعمال موادمخدر ، 17 گرم انواع دیگر مواد مخدر شامل هروئین ، شیشه و شیره تریاک کشف شد.

وی از متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر  خبر داد و بیان کرد:باند سوداگران مرگ طی عملیات موفق پلیسی با همکاری سربازان گمنام  امام زمان(عج) در دشتستان متلاشی شد.

 سرهنگ سید جواد رضوی خاطر نشان کرد:  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر دشتستان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از اطلاع از این که یکی از سوداگران مرگ با یک دستگاه خودرو سواری پراید قصد انتقال و جابه‌جائی محموله مواد مخدر از شهرستان کنگان به سمت شبانکاره را دارد، اقدامات لازم را برای توقیف خودرو ،دستگیری متهم و کشف مواد مخدر آغاز کردند.