آخرین مطالب

به مناسبت روزماما از فعالین این عرصه در شبکه بهداشت و درمان بخش آب پخش تقدیرشد

آفتاب آب پخش،علی تنگ ارمی بخشدار آب پخش به مناسبت روز ماما  به همراه مسئولین بخش از فعالین این عرصه در  شبکه بهداشت و درمان بخش آب پخش دیدار و با اهدا یک لوح سپاس تقدیر نمودند.


به گزارش خبرنگارآفتاب آبپخش علی تنگ ارمی بخشدار آب پخش؛ در ابتدا با تبریک این روز به آن زحمتکشان و توفیقات روز افزون بیش از پیش برای آنها در عرصه بهداشت و خانواده را خواستار شد.

تنگ ارمی افزود : در واقع ماما ها یکی از موثرترین تلاشگرانِ در عرصه سلامت و بهداشت مادران و خانواده هستند.
تنگ ارمی خاطر نشان کرد : در راستای اهمیت به بهداشت و خانواده در جامعه و اهمیت پایگاه های سلامت تلاش های خوبی صورت گرفته است که سال ۹۸ با همت مسئولین مربوطه شاهد تحولاتی در حوزه سلامت خواهیم بود.
  نماینده عالی دولت در بخش آبپخش با عنوان اینکه پزشک، ماما وپرستار حلقه های زنجیری هستند  که مجموعه را تشکیل میدهند افزود  در واقع ماماها الفبای زندگی را ترجمه میکنند به همین منظور ماما ها در عرصه پزشکی و پیرا پزشکی نقش بسیار مهم و پررنگی در بین خانواده ها و جامعه پزشکی دارند و تشکیل یک جامعه سالم و نیازمندِ توجه بیشتر به این رشته می باشد. تا عموم مردم نیز به این وظیفه برجسته و حیاتی پی ببرند.
تنگ ارمی ادامه داد؛  گفت ارج نهادن به مقام ماما در واقع ارزش و بها دادن به مقام شامخ  مادر است. به همین منظور مقام ماما از ابتدا تا بحال عرش و منزلت بسیاری در میان مجموعه پزشکی و عموم مردم را داراست. 
تنگ ارمی در پایان سخنان خود؛ ضمن تبربک مجددا به و گرامیداشت این روز بزرگ به ماماهای این مرکز و آرزوی سربلندی و موفقیت با اهداء لوح سپاس به رسم یابود  از مجموعه ماما های این مرکز تقدیر و تشکر کرد.
 

آبپخشآبپخش