آخرین مطالب

ستاد بحران برای مقابله با ملخ صحرایی تشکیل شد/تصاویر

آفتاب آب پخش،زمینه نحوه مقابله با ملخ ها با جدیت هر چه بیشتر تلاش کنند و با شیوه های علمی این مبارزه انجام پذیرد تا ان شاء الله بتوانیم از خسارت احتمالی ناشی از هجوم ملخ به مزارع کشاورزان جلوگیری نمائیم.


جلسه ستاد بحران با موضوع هجوم احتمالی ملخ ها به مزارع و باغات شهرآب پخش در سالن اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش با حضور مسئولین بخش تشکیل شد.

اکرم پاپری رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش اظهار داشت: مقابله با ملخ های صحرایی به تلاش های علمی و تدابیر لازم نیاز دارد و لذا جا دارد که جهاد کشاورزی شهر آب پخش با فراهم کردن امکانات لازم در زمینه نحوه مقابله با ملخ ها با جدیت هر چه بیشتر تلاش کنند و با شیوه های علمی این مبارزه انجام پذیرد تا ان شاء الله بتوانیم از خسارت احتمالی ناشی از هجوم ملخ به مزارع کشاورزان جلوگیری نمائیم.

بخشدار آب پخش نیز اذعان داشت: ادارات متولی امر نسبت به اطلاع رسانی جهت آگاهی مردم و کشاورزان از خطرات ناشی از هجوم احتمالی ملخ و پیامد های آن و همچنین روش های مقابله و پیشگیری اقدام نمایند.

علی تنگ ارمی بر همکاری دهیاران و اعضای شورای روستاها و همچنین ادارات عضو ستاد بحران با جهاد کشاورزی در جهت رصد و پایش ملخ در سطح شهر تاکید نمود.

تنگ ارمی گفت: ادارات متولی امر نسبت به اطلاع رسانی جهت آگاهی مردم و کشاورزان از خطرات ناشی از هجوم احتمالی ملخ و پیامدهای آن و همچنین روش های مقابله و پیشگیری اقدام نمایند.