آخرین مطالب

مجوز فعالیت مدرسه فوتبال امید آبپخش صادر شد

آفتاب آب پخش،رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: زمان تکمیل مستندات و اخذ مجوزها تا 26 اردیبهشت ماه  تعیین شده و این لیست به روزرسانی می‌شود.


حمید معماری ظهر امروز در نشست بررسی فعالیت مدارس فوتبال استان بوشهربا بیان اینکه دانش آموزان استان بوشهر علاقه ویژه‌ای به رشته ورزشی فوتبال دارند اظهار داشت: فوتبال به عنوان محبوب‌ترین رشته ورزشی در بین نوجوانان و جوانان استان بوشهر مطرح است.

وی با تاکید بر فعالیت مدارس فوتبال بر اساس مجوزهای صادرشده افزود:همه مدارس فوتبال باید دارای مجوز باشگاه باشند و در این راستا تاکنون مجوز فعالیت 16 مدرسه فوتبال در استان بوشهر صادر شده است.

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: زمان تکمیل مستندات و اخذ مجوزها تا 26 اردیبهشت ماه  تعیین شده و این لیست به روزرسانی می‌شود.

معماری بیان کرد: تاکنون مدارس فوتبال جاشو، پاس جوان، پارسیا، پارس خلیج فارس، تلاش، ستارگان، پرسپولیس، پویان، اکباتان و آیندگان از بوشهر، امید آبپخش،پارسه و ملوان گناوه، ایرانجوان خورموج، پارس جنوبی جم مجوز تاسیس مدارس فوتبال دریافت کرده‌اند.

وی تاکید کرد: از خانواده‌های هم استانی درخواست می‌شود برای جلوگیری از تضییع حقوق خود و فرزندان و برخورداری از آموزش‌های استاندارد، از ثبت نام و پرداخت وجه در مدارس فوتبال غیر مجاز پرهیز کنند.