آخرین مطالب

بخشدار آبپخش خبرداد،نوسازی ۶ کیلومتر از شبکه آب شرب شهر آبپخش

آفتاب آب پخش،بخشدار آبپخش از آغاز عملیات اجرایی نوسازی ۶ کیلومتر از شبکه آبپخش خبرداد و گفت: با این اقدام ،قسمت اعظمی از تاسیسات شبکه آب شرب شهر آبپخش از حالت فروسدکی خارج میشود


علی تنگ ارمی بخشدار بخش آبپخش اظهار داشت: از بدو حضور در بخش تلاش‌های گسترده‌ای در راستای رفع مشکلات بخش داشته‌ایم و در بازدید از حوزه‌های مختلف، مشکلات را شناسایی و برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

بخشدار آبپخش افزود: یکی از مشکلات مهم در بخش آب‌پخش مربوط به تأمین آب شرب مورد نیاز شهر آب‌پخش است که بخشی از این مشکل مربوط به شبکه آبرسانی است و در این راستا پیگیری‌های بسیار زیادی صورت گرفته است.بخشدار آب‌پخش با اشاره به فرسودگی و قدمت بالای بخشی از شبکه توزیع آب شهری در آب‌پخش بیان داشت: این فرسودگی موجب شکستگی های مداوم، نارسایی و هدر رفت آب می شود و مشکلات زیادی را برای مسؤولین و شهروندان بویژه در مسیر کوچه های شهید سودجو ، شهید آیت الله مهدوی و ... ایجاد کرده است که امیدواریم با این اقدام، مشکلات اهالی این خیابان و کوچه ها به حداقل ممکن کاهش یابد.


 وی در ادامه افزود: پیگیری جهت نوسازی شبکه‌های فرسوده از مهمترین برنامه های بخش بود که در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته و تخصیص اعتبارات لازم، عملیات اجرایی اصلاح و بازسازی 6 کیلومتر خط شبکه آبرسانی شهر آبپخش  آغاز شده و طبق برنامه زمان بندی با اولویت رفع مشکلات نقاط بحرانی به بهره برداری خواهد رسید.
بخشدار آب‌پخش تصریح کرد: با توجه به شروع عملیات احداث آب شیرین کن در بخش آبپخش و نوسازی شبکه آب این شهر و همچنین تکمیل حفاری و تجهیز چاه آبرسانی به شهر آبپخش انتظار می‌رود که کم ترین میزان قطعی آب را در سالجاری داشته باشیم.


وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و مساعدت مسؤولان استان و شهرستان  به جهت تخصیص اعتبارات لازم برای احداث آب شیرین و نوسازی شبکه آب‌پخش، تسریع در روند اجرای پروژه‌های فوق الذکر و افزایش سهمیه آب اختصاصی به شهر آ‌بپخش را خواستار شدند.