آخرین مطالب

با باشگاه فرهنگی ورزشی امید آب پخش بیشتر آشنا شوید+تصاویر

آفتاب آب پخش، احسان طوسی مدیر روابط عمومی  باشگاه فرهنگی ورزشی امید آب پخش امشب  در گفت و گو با خبرنگار آفتاب آبپخش  اظهار داشت : باشگاه فرهنگی ورزشی امید، رسالت خود را فراتر از مستطیل سبز می بیند و دنبال می کند.,ورزش کردن باعث برطرف شدن مشکلات اجتماعی و اخلاقی جامعه می شود. در کنار ورزش، اخلاق مداری، تربیت انسان ساز و فعالیت های فرهنگی از اولویت های باشگاه امید است.


 مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی امید آب پخش افزود : وجود مدارس فوتبال متعدد برای شهر، یک حسن و حرکت روبه جلو و امیدبخش است که فرای ایجاد رقابت و افزایش کیفیت در بین مدارس فوتبال، باعث ایجاد پویایی و نشاط در بین نوجوانان می شود و مشکلات اجتماعی و اخلاقی را در جامعه به میزان قابل قبول و محسوسی کاهش می دهد.

وی ابراز داشت :  امروزه اخلاق در ورزش پایه وفاداری و تعهد به اصل انسان مداری است و باید پذیرفت که خیلی از ضعف های فنی و حرفه ای ما بعضاً به نبود اخلاق ورزشی در میادین بازی بر می گردد.
بنابراین باشگاه فرهنگی ورزشی امید خود را ملزم می دارد ابتدا بر محور اخلاق فعالیت کند و سپس سایر مولفه های ورزشی را به اجرا بگذارد.
ایشان در رابطه با فعالیت های باشگاه فرهنگی ورزشی خاطرنشان کردند: باشگاه فرهنگی ورزشی امید آب پخش از بدو تاسیس تاکنون تعلیم و تربیت بازیکنان مستعد و علاقمند را به عنوان یک هدف در کنار اهداف دیگر می بیند و معتقد است رعایت اخلاق و منش پهلوانی که این روزها در ورزش حرفه ای کشور گم و نایاب است از اولویت های اصلی باشگاه می باشد که باید موازی با سایر اهداف دنبال و پیگیری شود.
طوسی گفت : همچنین نهادینه کردن کمک به نیازمندان و خانواده های کم بضاعت با راه اندازی صندوق خیریه از اولویت های اصلی و مهم این باشگاه می باشد که الحمدلله تاکنون نیز کمک هایی در این زمینه توسط خود بازیکنان انجام شده و به خانواده های مدنظر توسط خود بازیکنان اهدا شده است و پس از این نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تربیت اخلاقی و فرهنگی و حضور مستمر نوجوانان در فضای اجتماعی شهر برای باشگاه بسیار حائز اهمیت است و باشگاه با جدیت بدنبال این است که نوجوانان علاوه بر ورزش، در سطوح فرهنگی و اجتماعی شهر نیز معرفی و از ظرفیت ها و استعدادهای این عزیزان استفاده شود که تاکنون نیز همینطور بوده است و ما علاوه بر ورزش در سایر زمینه ها، شاگردانی داریم که در کنار ورزش، در ابعاد گوناگون در سطح شهر فعالیت دارند و شناخته شده می باشند.
ایشان افزود: نوجوانانی که در باشگاه فرهنگی ورزشی امید آموزش می بینند یکی از بهترین و گرانبهاترین امانت هایی هستند که خانواده ها اعتماد می کنند و آنها را به ما می سپارند.
مدیر روابط عمومی باشگاه  امید آبپخش خاطر نشان کرد: مربیان ما نیز علاوه بر تمرینات آموزشی، با بیان نکات اخلاقی و همچنین برگزاری اردوهای فرهنگی و تربیتی تمام تلاش خود را جهت ارتقاء و رشد این عزیزان بکار می گیرند و فقط فعالیت های خود را معطوف به ورزش و تمرینات ورزشی نمی کنند.

وی در رابطه با شناسایی استعدادهای ورزشی نیز افزودند: شناسایی استعدادها و پرورش آن ها از اولویت های مدرسه فوتبال امید می باشد و مربیان امید برای رشد و تربیت بیشتر این عزیزان با مشورت خانواده های بازیکنان و رعایت صلاحدید، آن ها را به باشگاه های  برتر کشور می فرستند که ما آن را برای خود یک افتخار می دانیم و قطعا درخشش این بازیکنان در سطوح بالاتر ورزشی برای باشگاه امید مایه غرور و مباهات است.
ایشان در رابطه با غیرقابل استفاده شدن ورزشگاه شهدای آب پخش نیز ابزار گلایه مندی کردند و گفتند: وجود چمن طبیعی برای تمرینات باشگاه های فوتبال بسیار حائز اهمیت است، که متاسفانه علی رغم وعده های مختلف هنوز اقدامی قابل توجه صورت نگرفته است و تنها زمین چمن طبیعی و در واقع ورزشگاه شهدای آب پخش به حال خود رها شده است و هر روز مخروبه تر از روز قبل می شود که اگر قابل استفاده بود قطعا ظرفیتی بسیار عالی برای تمامی باشگاه های فوتبال شهر محسوب میشد.
طوسی در ادامه با بیان این نکته که در نبود چمن طبیعی، باشگاه های فوتبال برای پر کردن این خلاء به سمت چمن های مصنوعی رفته اند خاطرنشان کردند: متاسفانه چمن های مصنوعی هم صرفا فقط نصب و حصار کشی شده اند و هیچگونه تجهیز و تعمیری در آن ها صورت نمی گیرد.از مسئولین و مدیران ورزشی شهر تقاضا می کنیم نسبت به تجهیز چمن های مصنوعی به حداقل امکانات، تلاش بیشتری بخرج دهند و این سطح از امکانات را در شان ورزشکاران نمی بینم.
وی افزود: چمن های مصنوعی سطح شهر و سه محله بعضا دارای عدم نورکافی، عدم آبسردکن، سرویس بهداشتی و حصار فنس های معیوب و... می باشد که نیازمند همت مسئولان در زمینه تجهیز و تعمیر این اماکن می باشد.
طوسی در پایان افزود :البته حقیر نسبت به مساعدت های خیرین و پیگیری های مستمر مسئولان کمال تشکر را دارم.