آخرین مطالب

دومین همایش خانواده پایدار باشگاه فرهنگی ورزشی امید برگزار شد./گزارش تصویری

آفتاب آب پخش،دومین همایش خانواده پایدار باشگاه فرهنگی ورزشی امید آب پخش در سالن آمفی تئاتر شهر آب پخش برگزار شد.


در این همایش که با حضور خانواده های بازیکنان باشگاه فرهنگی ورزشی امید برگزار شد در ابتدا آقای حسین کهن مو، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ضمن عرض خوش آمد خدمت همه مدعوین عزیز بر نقش والدین و مربیان در تربیت فرزندان، تاکید کردند و ارتباط گیری والدین و مربیان را، جهت نزدیک تر شدن نظرات و شیوه های تربیتی مهم دانستند.

همچنین ایشان به تبیین مثلث تربیت یعنی منزل، مدرسه و مسجد پرداختند و آن را از مهم ترین روش های تربیتی برشمردند.
در ادامه جناب آقای سید علی کاظمی، سرمربی باشگاه به بیان گزارش فعالیت های تحصیلی، تربیتی، اخلاقی و ورزشی باشگاه پرداخته و آن ها را در رشد و تعالی نوجوانان با اهمیت برشمردند و خاطر نشان کردند: برگزاری کلاس های تقویتی درسی در ایام امتحانات و تحصیل دانش آموزان، پیگیری امورات درسی، تشویق دانش آموزان نمونه، جلسات تربیتی اخلاقی، راه اندازی صندوق خیریه، حضور در مراسمات مذهبی سطح شهر، تقویت روحیه احترام به والدین و بزرگ تر ها، راه کارهای انتخاب دوست خوب و ممتاز را، بخشی از فعالیت های باشگاه عنوان کردند.
هم چنین ایشان برگزاری اردوهای تفریحی، ورزشی و فرهنگی، حضور موثر و کسب عناوین برتر در جام ها و ... را از اهم فعالیت های باشگاه برشمردند.
ایشان در ادامه با همفکری با والدین، پاسخگوی سوالات و دغدغه های والدین نیز بودند و توضیحاتی در مورد ساعات تمرین، کمبود فضای ورزشی، اجرای برنامه های غذایی، نحوه تست گیری و ارسال بازیکنان به باشگاه های کشوری و نحوه تمرینات ارائه نمودند.
در پایان مسئولان باشگاه و والدین به اتفاق با ابراز گلایه مندی نسبت به چمن طبیعی که این روزها فقط عنوان چمن طبیعی را یدک می کشد از مسئولان سطح شهر، خواستار احیاء هرچه زودتر آن شدند./